Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ścieżka w ogrodzie
13-10-2017, 21:25
RE: Ścieżka w ogrodzie
ja mam ścieżkę wysypaną drobnymi kamyczkami Wink wygląda ładnie i jest funkcjonalne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2017, 13:30
U nas ścieżki w ogrodzie zrobiliśmy z płyt wykonanych z betonu wałowanego http://www.betonowki.pl/drogi-z-betonu-walowanego gdyż wydawało nam się to jednym z najbardziej trwałych rozwiązań. Baliśmy się trochę o estetykę takiego rozwiązania ale na szczęście można w takim betonie wybrać rodzaj oraz kolor kruszywa jaki znajdzie się w końcowym produkcie więc beton również może wyglądać całkiem estetycznie. Na pewno jest najtrwalszym rozwiązaniem.
28-11-2017, 13:33
wydaje mi się, że najlepsza może być ścieżka brukowana, ewentualnie pomyśl o jakiś kafelkach
17-12-2017, 19:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2017 19:40 przez vlad.)
Takie ścieżki wyglądają przepięknie :-). Niestety, gdy nadchodzi zima, zostają zasypane śniegiem... Chcąc się go pozbyć, warto zaopatrzyć się w odśnieżarkę spalinową w sklepie Euro Ogród i przy jej pomocy się go pozbyć.
05-01-2018, 11:20
mnie podobaja się kostki imitujące drewno

huśtawki drewniane
05-01-2018, 14:12
Ja mam z usypanych białych kamyczków Smile wygląda ładnie i sprawdza się całkiem nieźle
13-01-2018, 14:28
co myślisz o takich płytach w ogrodzie, właśnie na ścieżkę czy pod taras altankowy?
płyty w ogrodzie wyglądają rewelacyjnie w sumie bardziej podobają mi się one jak kostka brukowa, która jest problematyczna według mnie , jestem z natury leniwym i ułatwiającym sobie życie człowiekiem ;P
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości