Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie mogę kupić karton o wymiarach...
08-02-2012, 17:03
Gdzie mogę kupić karton o wymiarach...
Gdzie mogę kupić karton o wymiarach... 46 cm x 34 cm x 34cm. Może to być również sklep internetowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 18:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012 18:51 przez kondzio-93.)
RE: Gdzie mogę kupić karton o wymiarach...
Dodgy

Są tylko wymiary 46,7cm X 34,8 cm X 34,8 cm, o 46 cm x 34 cm x 34cm nigdy nie słyszałem, a tak poważnie to domyślam się że potrzebujesz go do "Głowa robota LMFAO" zamiast szukać kartonów po internecie radzę iść do np: Media Markt, NOMI, ibi, Praktiker albo jakiegoś innego sklepu i popytać czy nie mają jakiś kartonów. Szczerze wątpię by udało ci się kupić karton o takich wymiarach w internecie tym bardziej że będzie on kosztował pewnie z 3-4 zł a przesyłka z 25zł i jak mają ci go wysłać, w kolejnym większym kartonie czy w dużej kopercie ?

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
08-02-2012, 19:38
Po co ty chcesz kupować karton . mało pudełek sie wala po sklepach popytaj nawet w spożywczym.

Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
08-02-2012, 20:12
weź miarkę i pójdź do okolicznych sklepów. Ja do szkoły pudła brałem z aptek ze sklepu papierniczego, poczcie, w spożywczym i innych. Pudła znajdziesz wszędzie tylko trzeba pytać. I nie trzeba nawet płacić. Poza tym przez internet to hurtem jak znam życie będą chcieli sprzedawać.

http://nanosumo.blogspot.com/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-02-2012, 23:22
To tak jak z gumkami recepturkami. Już sama nazwa mówi gdzie je można dostać, tymczasem ostatnio widziałem ich małe zestawy w empiku. Na cenę nawet nie spojrzałem, bo już samo to, że się je sprzedaje wydało mi się dziwne.
15-02-2012, 18:25
^^^ Masz racje, wszyscy mówią, a że karton to wszędzie się znajdzie a tak naprawdę tak nie jest Sad
Mieszkam w dość małym mieście liczy 40 000 tys. mieszkańców i nie mogę zbytnio znaleźć kartonu. Help!!!
15-02-2012, 18:44
Kup telewizor w opakowaniu z kartonu i będziesz miał.

Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
15-02-2012, 19:12
Cytat:^^^ Masz racje, wszyscy mówią, a że karton to wszędzie się znajdzie a tak naprawdę tak nie jest
Mieszkam w dość małym mieście liczy 40 000 tys. mieszkańców i nie mogę zbytnio znaleźć kartonu. Help!!!

To jest tylko karton, karton... zwykły karton nie granat czy AK-47 ja możesz go nie zdobyć, mieszkam w mieście w którym jest 20 000 mieszkańców a mamy dziesiątki miejsc w których dostanę takie kartony, ja osobiście mam ich nawet nadmiar.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
15-02-2012, 20:58
Mieszkam w małym miasteczku - 5000 mieszkańców, a kartonów również nadmiar... więc nie wiem co to za problem. Zagadaj do jakiegoś pracownika spożywczaka i jeszcze się ucieszą, że komuś dadzą.

Grafika 2D, Modele 3D twoich projektów, Projektowanie stron WWW oraz programowanie aplikacji web
18-02-2012, 14:20
Mógłby mi ktoś przesłać taki karton zapłacę za wysyłkę, bo o takich wymiarach nie mogę nigdzie znaleźć.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości