Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kampania AdWords dla każdego biznesu
20-11-2014, 15:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2015 16:24 przez sljak.)
Kampania AdWords dla każdego biznesu
Docieraj do swoich klientów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To dokładnie, w przeciwieństwie do odmiennych form reklamy, zapewnia kampania reklamowa AdWords. W dodatku siecią reklamową objęte jest 80% stron na świecie. Reklamy trafią do konkretnych, zainteresowanych Twoją propozycją klientów. stale informowany będziesz o korzyściach jakie osiągasz z tej najlepiej mierzalnej formy reklamy.
Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords i tak jak Ty jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie, tak ja specjalizuję się właśnie w działaniach marketingowych w Internecie. Ciągle pogłębiam swoją wiedzę w tym temacie, korzystając ze wsparcia firmy Google. Zleć mi prowadzenie kampanii a jako nowy klient dostaniesz promocyjnie 2 miesiące zarządzania kampanią jako gratis. Każdy nowy klient AdWords otrzymuje również 250 PLN na kliknięcia.
Świadczę również usługi suplementarne: tworzenie stron opartych na WordPress, pozycjonowanie stron internetowych pod wybrane słowo kluczowe, tworzenie profili w mediach społecznościowych i zapełnianie ich contentem, tworzenie banerów i logo, konwersja pików Word – PDF, PDF – Word i innych.
Zapraszam do współpracy!
Kontakt: email: s.kowalski@kowalskimark.com.pl Tel: 509674504

Skuteczna kampania AdWords w internecie
Raj dla freelancerów, opublikuj swoją ofertę
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 16:55
RE: Kampania AdWords dla każdego biznesu
AdWords jest genialny, szczególnie kiedy umie się go używać samodzielnie. Wspaniale można promować witrynę.

Książka to przyjaciel, który nigdy nie zdradzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-07-2017, 13:49
Samodzielne użytkowanie AdWords jest uciążliwe... Często błędy popełnione przez nowych użytkowników mogą prowadzić do nieodwracalnych już zmian w pozycjonowaniu naszej strony na wszelkiego rodzaju wyszukiwarkach. W tej gałęzi działalności firmy nie warto oszczędzać, lepiej postawić na sprawdzonych specjalistów takich jak chociażby https://ibe.pl. Rzetelni, wiarygodni i profesjonalni.
28-11-2017, 18:17
Jeżeli ktoś nie ma zielonego pojęcia o targetowaniu reklam, to odradzam ruszać adwordsa. Polecam za to korzystanie z firm reklamowych, Przestrzegam jednak przed tym, aby pilnować raportów. Polecam ciekawy artykuł na ten temat: https://seo.zgred.pl/raport-seo-dla-klie...nosci-4484 Artykuł informuje nas o tym jak ważny jest raport seo, z którego firmy się rozliczają z zleceniodawcami. Raport powinien być wykonany solidnie, lepiej sobie tego pilnować.
07-12-2017, 09:34
Ja próbowałam na własną rękę zrobić kampanię Adwords, ale dla mnie to za trudne. Będę szukać firmy, która mi to wykona. Wahałam się, czy warto wydawać na to pieniądze, ale trafiłam na taki artykuł: http://www.echos.pl/czy-oplaca-sie-inwes...e-adwords/ i myślę, że zaryzykuję. Mam sklep internetowy, jednak w wynikach google wyświetla on się dopiero na 5 stronie, więc bardzo słabo Sad
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości