Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sala kinowa w domu
21-05-2015, 11:23
RE: Sala kinowa w domu
jezu cenowo to jakaś masakra, ale pomysł super! ja nie mam na razie przestrzeni na takie rzeczy, ale może kiedyś kiedyśSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2015, 11:25
Witam,

kiedyś też o takim czymś myślałem, jednak nie na taką skalę jak koledzy piszą.
Rozglądałem się. Doszedłem do wniosku, że ściany bym wygłuszył za pomocą mat wygłuszających (coś w stylu dzieciństwa gdzie się robiło to wytłoczkami po jajkach Big Grin). Ścianę chciałem walnąć na czarno, a na niej powiesić biały ekran. Zakupić rzutnik, który podłączałoby się do laptopa. Filmy oczywiście w jak największej jakości musiałyby być. Nagłośnienie chciałem powiesić po rogach oraz dwa większe głośniki na wprost. W sprawie foteli myślałem nad tymi wielkimi piłkami wypełnionymi granulatem, albo z palet i materace z gąbek lub czegoś.
Niestety odbiegłem od pomysł, gdyż straciłem dużo zarobków i trzeba biedować.
Pomysł wydawał mi się bardzo fajny. Najbardziej podobała mi się perspektywa podłączania konsoli i przesiadywania z chłopakami - męski raj.
23-02-2016, 18:53
Marzenie! chciałabym mieć takie kino w domu. Zastanawiam się jaki telewizor wybrać na euro.com.pl w tym celu. Pewnie musiałby być 4k prawda?
07-04-2016, 15:37
Wydaje mi się, że jak ktoś jest kinomanem i miałby i kasę i warunki domowe do zrobienia czegoś takiego, to cytując mojego guru motywacji, Shię Labeouf: JUST. DO. IT!
Tylko żeby to potem nie stało nieużywane, bo szkoda by było, a tak to ma się idealny pretekst, by zaprosić znajomych, gdy nie chce się pakować do kina po całym tygodniu albo dniu w pracy.

Kurczę, sam się nad czymś takim zastanowię Big Grin
18-07-2016, 21:20
(22-10-2014 10:23)mariano55 napisał(a):  Ostatnio wpadłem na pewien nieco szalony jak na mnie pomysł Tongue A mianowicie chciałbym przerobić mój niezagospodarowany strych na salę kinową. I w tym momencie pojawia się problem bo nie do końca wiem jak się za to zabrać. Pierwszym etapem na pewno będzie odpowiednie wygłuszeie ścian i zadbanie o dobrą akustykę? Czym to najlepiej zrobić? Wykonywał ktoś z Was samodzielnie taką salę? Byłbym wdzięczny za wszelkie wskazówki Smile

jak dla mnie pomysł świetny Big Grin
13-10-2016, 13:48
Szkoda, że tyle czasu minęło i ani śladu wieści, czy się udało. Pomysł zajebisty!
23-08-2017, 10:23
zdecydowanie ciekawy pomysł
Source
31-08-2017, 13:35
Są przecież specjalne panele dźwiękochłonne. To będzie najskuteczniejsze.

http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.
31-08-2017, 14:41
Na rocznicę zrobiłem żonie podobny prezent. Zorganizowałem rzutnik, wygodna leżanka na poddaszu, prześcieradło i filmy. Była zachwycona! Jedynym popełnionym błędem było podłączenie wszystkiego pod https://www.kinoman.co/ . Baza filmów jest na tyle duża, że frańca dobre pół godziny szukała co chce pooglądać, a ja walczyłem żeby nie zasnąć. Ale poza tym do stronki nic nie mam, chodzi jak złoto. Poza tym sposób na takie kino jest w miarę tani, ale niemniej skuteczny niż drogi sprzęt. Tylko głośniki lepszej jakości musiałem dokupić, ale tutaj świetnie sprawdziły się Creativy.
10-09-2017, 06:09
a po co w domu to

Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości