Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co na ściany w przedpokoju
22-09-2014, 10:08
Co na ściany w przedpokoju
Jakie macie pomysły na praktyczną aranżację ścian w przedpokoju?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2014, 10:15
RE: Co na ściany w przedpokoju
Zależy co masz na myśli pisząc o praktyczności...? Jeśli chodzi o wytrzymałość i trwałość to powiem Ci, że moi rodzice ponad 15 lat temu wytapetowali przedpokój i do tej pory wygląda świetnie. Więc moja odpowiedź na Twoje pytanie jest taka: http://www.innetapety.pl/. Ogromny wybór bardzo ciekawych wzorów tapet ściennychWink, np.
[Obrazek: tapeta-alta-gamma-vision-18212_2482.jpg]
[Obrazek: tapeta-memories-2-g56119_1479.jpg]
[Obrazek: tapeta-black-forest-514513_2182.JPEG]
14-10-2014, 12:52
A może taką galerię obrazków? Proste, schludne, eleganckie. Coś takiego będę montował u siebie ale najpierw muszę skończyć remont kuchni Smile

[Obrazek: ribba_2.jpg]

www.sunday-ogrzewanie.pl
20-10-2014, 15:02
W przedpokoju ramki ze zdjęciami? Jakoś mi to nie pasuje... ale każdy ma inny gustSmile
11-12-2014, 16:04
A kurzu się na czymś takim zbiera, że ho ho! No chyba, że ktoś ma sprzątaczkę, to się takimi rzeczami nie interesuje Smile.
14-07-2015, 17:10
Ciekawym rozwiązaniem może być też beton dekoracyjny - jeśli mamy mieszkanie utrzymane w stylu bardziej modernistycznym (albo jest to klasyczny loft), to taki efekt może zrobić dobrą robotę Smile Oczywiście w takim wypadku trzeba też odpowiednio dobrać pozostałe elementy wystroju, oświetlenie, meble itp. Ale jeśli dobrze się to zrobi to efekt jest murowany Smile Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to więcej na ten temat można przeczytać tutaj: http://twojasciana.com.pl/beton-dekoracyjny
26-07-2015, 23:43
ja uważam, że mnogość wzorów, kolorów i faktur przemawia za tapetami, my właściwie w całym mieszkaniu, poza łazienką i kuchnią mamy tapety i jestesmy bardzo zdowoleni, większość pomysłów znaleźliśmy na http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-por...pr336.html mają propozycję chyba do każdego możliwego pomieszczenia i w każdym stylu jaki tylko by sobie człowiek wymarzył
27-07-2015, 15:00
O, jak fajnie że masz kawałek ściany w przedpokoju :-) U mnie zmieściło się jedynie lustro i wieszak na płaszcze pomiędzy otworami drzwiowymi.
Proponuję tapetę głębokotłoczoną. U mnie jest to deseń brzozy. Wytłumia i świetnie się prezentuje, a biały kolor powiększa wizualnie to niewielkie pomieszczenie. Jeśli chodzi o aranżację, to może być np. kolekcja masek indyjskich (jak u mojej córki) albo "duszków leśnych" - to takie twarze rzeźbione w korze. Powinno to być coś, co zaciekawi gości i jednocześnie da pretekst do nawiązania rozmowy.
30-09-2015, 00:56
Beton dekoracyjny to dobre rozwiązanie albo czerwona cegła, ale wiadomo, to kwestia gustu. Ważne, żeby przedpokoj był jasny.
08-10-2015, 14:55
Postanowiłam zrobić przedpokój w stylu romantycznym i chcę mieć pilastry przymocowane do ścian. Zdecydowaliśmy, że nie będziemy kupować nowych mebli i odnowie obecne meble, bo są z drewna i nie będzie to trudne ani kosztowne. Wybrałam także pilastry i kupimy je w sklepie http://www.melagu.pl/sztukateria/pilastry. Nie wiem, czym się je montuje, czy jest jakiś specjalny klej do tego. Pilastry będą duże i dlatego wolałabym nie ryzykować i skorzystać ze sprawdzonych metod. Znacie może takie? Mocowaliście kiedyś takie pilastry?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości