Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co na ściany w przedpokoju
11-07-2016, 08:50
RE: Co na ściany w przedpokoju
(20-10-2014 15:02)kolcia napisał(a):  W przedpokoju ramki ze zdjęciami? Jakoś mi to nie pasuje... ale każdy ma inny gustSmile

Ja natomiast uwielbiam zdjęcia i właśnie przedpokój idealnie pasuje mi na taką wystawę (choć oczywiście wszystko zależy od jego aranżacji i gabarytów). Jedyny minus to to, że taka galeryjka to zbieracz kurzu, więc albo masz gosposię na etacie, albo biegasz po mieszkaniu ze szmatką Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2016, 11:56
Super, dzięki wielkie za porady Smile Przyda się na pewno WinkBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Lep­sza złama­na obiet­ni­ca niż żadna.
18-07-2016, 19:24
A jakąś fajną fototapetę? Np. taką czarno-białą na wzór Manhattanu? Ja się poważnie nad takim pomysł zastanawiam, a niedawno w pracy znajoma poleciła nam fajny sklep, który znajdziecie na tej stronie http://fototapety.pro/ . Mają naprawdę bardzo szeroki wybór w zasadzie do każdego pomieszczenia w domu. Musisz zdecydować, czy w ogóle takie fototapety za Tobą przemawiają, bo za mną coraz bardziej Smile
18-07-2016, 21:13
moze tapety? według mnie one jak najbardziej pasowałoby w tym pomieszczeniu. Co sądzicie na ten temat????
19-07-2016, 07:37
Zależy jakie. Mogę polecić kanał 5 sposobów na, przy współpracy z Castoramą. Tam jest mnóstwo pomysłów na to jak oryginalnie i bardzo tanio ozdobić ściany.
20-07-2016, 09:16
Wrócę jeszcze do tematu, ale tym razem pod kątem tego czym takie ściany można wykończyć. Żona ostatnio namawia mnie na zrobienie na ścianach w przedpokoju... płytek! Jak dla mnie to szalony pomysł, ale rzućcie proszę okiem tu i oceńcie, czy niektóre z tych wzorów pasowałyby do przedpokoju wykończonego - jak już wiecie - bibelotami i zdjęciami Smile
09-09-2016, 12:25
Według mnie dobrym rozwiązaniem byłby beton architektoniczny montaż nie jest trudny i do tego też nie jest to jakoś bardzo kosztowne. Także ze swojej strony polecam takie rozwiązanie.
13-09-2016, 22:47
Coś współczesnego. Takie czarno-białe portrety są przerażające.

W fabryce produkujemy kosmetyki, w sklepie sprzedajemy nadzieję.”
26-09-2016, 20:04
Tynki dekoracyjne stają się coraz chętniej wykorzystywanym sposobem na dekorowanie ścian, także tych w przedpokoju. Powstają z gotowej, suchej mieszanki lub pasty, którą rozrabia się z wodą, a następnie nakłada ręcznie albo za pomocą specjalnego urządzenia. Barwa tynku może być ustalona z góry, czyli w zakupionej mieszance lub nadaje się jej samemu kolor dodając wybrany pigment.

Nieważne skąd pochodzisz. Ważne dokąd zmierzasz
27-09-2016, 23:18
Cała w plakatach. Albo cała w obrazach. Albo obklejona gazetami z XX wieku.

Z chwilą kiedy zaczniesz robić to czego naprawdę pragniesz, zaczynasz zupełnie inne życie
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości