Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kupiłem ostatnio i chciałbym się pochwalić ?
11-12-2011, 13:27
Co kupiłem ostatnio i chciałbym się pochwalić ?
Witam,

Proponuję taki wątek, w którym możemy się pochwalić udanym zakupem Smile
Albo zapytać tych, co kupili o jakieś szczegóły.

Ja ostatnio kupiłem w miarę tanio (250 pln) butlę 8 litrów z argonem. Podobne widziałem w CASTORAMIE (Ar+CO2) za 412 pln.
Do tego niezły reduktor 2-zegarowy (ciśnienie + przepływ) za 95 pln.

W najbliższych planach mam uchwyt TIG do inwertora, za 215 pln.

Czyli upgrade inwertora do tiga to jednak 600 pln, jakby nie patrzeć.

pozdrawiam
pluton
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2011, 13:57
RE: Co kupiłem ostatnio i chciałbym się pochwalić ?
No dobra to i ja się pochwaleSmile

Ostatnio kupiłem majonez za 5,99 pln i dostałem musztardę gratis

Jak by nie było zakup udany Smile

Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
11-12-2011, 15:48
A ja prawie za darmo dostałem wyświetlacze + mikroprocesor i laser + płytka uniwersalna. Smile

Grafika 2D, Modele 3D twoich projektów, Projektowanie stron WWW oraz programowanie aplikacji web
03-04-2012, 23:06
(11-12-2011 13:57)szermier1 napisał(a):  No dobra to i ja się pochwaleSmile

Ostatnio kupiłem majonez za 5,99 pln i dostałem musztardę gratis

Jak by nie było zakup udany Smile

Gdzie była taka promocja ?! Tongue

To moją domeną zakupową ostatnimi czasy były place zabaw, obejrzałem ich naprawdę sporo zanim w końcu kupiłem odpowiedni dzieciakom.
Cena 2700zł
04-04-2012, 14:12
Mój ostatni zakup? Smile Kupiłam najpierw koledze a jak się sprawdził sprzęt to mężowi to samo na imieniny Smile http://www.sklep.mizar.com.pl/wkretkarka...-4911.html Panowie zadowoleni Wink
05-04-2012, 09:48
Słuchajcie, żona kiedyś kazała mi zrobić półkę pod mikrofalę - trochę się z tym ociągałem, ale zrobiłem. Wyszło trochę krzywo (w żelbetonie wiercić, nawet po super zdjętych wymiarach to osobny temat). Ale co tam, później wziąłem sie za miniszafke w łazience (taka dwudrzwiowa i z dwiema polkami regałowymi) i wyszla juz lepiej, bo znalazłem taki gadżet, modyfikację kątownika, czyli Kątownik z przesuwnym ramieniem. Mogłem z dwóch stron zaznaczyć odległości w oparciu o płaszczyznę deski i 90stopni jest miedzy każdym rogiem polekSmile
11-04-2012, 21:34
Chciałem pochwalić się moim zakupem a mianowicie nabyłem drogą kupna szlifierkę mimośrodową GRAPHITE 59G344 280W, wygląda tak
[Obrazek: 89d53e9c31e9d559.jpg]
jej ceny wahając się w granicach 110 - 140 zł, Ja w miejscowym sklepie zapłaciłem 139 zł. W zestaw wchodzi szlifierka, worek na ze szlifowany urobek i jedna gratisowa tarcza o gradacji 80. Plastik z jakiego wykonano obudowę jest jakościowo dobry, posiada ona gumową uchwyt dzięki czemu dobrze leży w dłoni, woreczek na urobek przydaje się wtedy gdy tarcza którą zakładamy ma specjalne otwory którymi będzie on odsysany jeśli posiadamy odkurzacz warsztatowy to w tedy możemy końcówkę nałożyć w miejsce worka.

W szlifierce mimośrodowej tarcza kręci się i drży dlatego nadaję się raczej do szlifowania płaskich powierzchni nie na da się do wygładzania boku deski czy płyty. Już trochę ją po testowałem i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z zakupu, jest ona idealna dla majsterkowiczów czy stolarzy hobbistów. Uplasował bym ją w połowie drogi pomiędzy "do zastosowań domowo hobbistycznych" a "sprzęt pół profesjonalny" ponieważ ma tylko 280W.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
16-04-2012, 10:37
Ostatnio zakupiłem taki bajer: http://nokautimg1.pl/p-d7-8a-d78a9eed143...330dwe.jpg Big Grin

online project management Zarządzanie Projektami
16-04-2012, 14:27
Makita produkuje dobre elektronarzędzia, na równi dobre z Boshem i Black&Decker.

Ogłoszenia Zlecenia
16-04-2012, 15:18
Cytat:Makita produkuje dobre elektronarzędzia, na równi dobre z Boshem i Black&Decker.

Powiedział bym raczej, że Makita robi lepsze elektronarzędzia od Boscha i Black&Decker.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości