Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki
26-02-2015, 00:34
RE: Książki
(25-02-2015 00:43)Wamber napisał(a):  Ja uwielbiam Władcę Pierścieni Big Grin Po prostu tak mega książka, że coś niesamowitego ;D

Dokładnie, ja też Big Grin

Najbardziej charakterystyczną cechą tłumu jest „czcza gadanina”.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 08:24
Ja dużo czytam książek najwięcej to opowieści Smile Ale ostatnio skusiłam się i kupiłam książkę pt. Lokatorka http://aros.pl/ksiazka/lokatorka-2 . Doskonały thriller psychologiczny, który zainteresował mnie bardzo. Jeśli chcesz kupić książkę tą lub inną polecam tanie książki w księgarni Aros. Mają duże rabaty na książki i wysyłka już od 2,99 zł.
03-07-2017, 11:15
Uwielbiam czytać kiedy tylko mam na to czas, czasem jak jadę samochodem słucham audiobooków czy jak np pracuje, polecam

over to these guys
05-07-2017, 01:48
Ring Kojiego Suzukiego. Niesamowita książka - zupełnie inna niż ekranizacje (i japońska i amerykańska). Ma pewne dziwne rozwiązania, ale każdy wariant tej historii jest super
06-10-2017, 11:50
Okruchy dnia jest to książka tego autora http://www.taniaksiazka.pl/autor/ishiguro-kazuo Musze przyznać się, ze najpierw obejrzałem film, a dopiero sięgnąłem po książkę. Wiadomo film nigdy nie odda wszystkich walorów książki. Autor jest laureatem tegorocznej nagrody Nobla.
09-10-2017, 10:41
ja lubię czytać ale nie zawsze mam kiedy, dlatego często słucham audiobooków, np jak jadę samochodem, albo w pracy kiedy mogę.

te szczegóły
08-11-2017, 19:17
a nie za dużo czytam... Nie mam na to niestety czasu... Ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni
09-11-2017, 10:23
Książki czytam dosyć często. Ostatnio przeczytałem np. kilka horrorów S. Kinga.
11-11-2017, 03:55
Uwielbiam czytać ;] W zasadzie to jedna z nielicznych rzeczy, które gwarantują systematyczne zdobywanie wiedzy
11-11-2017, 14:46
czytam dużo, b. dużo, tylko wersja papierowa. Audiobooków nie lubię. Polecam Inga Iwasiów "Bambino"
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości