Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki
22-06-2012, 14:32
RE: Książki
szczerze powiedziawszy nie mam zbyt wiele czasu na czytanie, przynajmniej tak było do tej pory. Ale pare tygodni temu dostałem ebook reader na prezent i od tego czasu czytam więcej. Chociaż muszę przyznać, że nie byłem na początku zachwycony tym prezentem. Ale z drugiej strony jeżdze dużo pociągami, dlatego mogę zawsze coś poczytać w czasie jazdy i do tego nie muszę nocić ze sobą ciężarów....bo taka pożądna książka ma conajmniej 100 stron. Miłego dnia!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2012, 14:38
Zastanawiam się nad zakupem czytnika ebooków. Możesz powiedzieć jaki model dostałeś i jakie wrażenia z używania? Czy ktoś z innych forumowiczów również posiada taki czytnik?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2014, 12:43
Uwielbiam czytać ;] W zasadzie to jedna z nielicznych rzeczy, które gwarantują systematyczne zdobywanie wiedzy. Jeśli nie masz żadne pasji, nic Ciebie nie interesuje, oprócz pracy i domu, to nie dziwie się, że też nie chce się czytać Big Grin

Ostatnio jestem w temacie Narodowych Sił Zbrojnych i właśnie o tym czytam Smile

Obróbka CNC - Zatorski.pl
17-03-2014, 21:30
według mnie to żaden e-book nie zastąpi prawdziwej książki

Mój Dziadek czytał książki
Mój Tato czyta książki
Ja też będę czytał książki SmileSmileSmile

Domki ogrodowe
18-03-2014, 00:16
Pewnie, że z papieru czyta się lepiej, ale za to zwykła książka potrafi ważyć i zajmować sporo miejsca. Całkiem nieźle sprawdzają się zwykłe tablety czy nawet komórka, nie trzeba specjalnego czytnika. Wystarczy tylko postarać się o to, aby ekran nie raził jeśli chcemy czytać wieczorem, albo był dostatecznie jasny za dnia. Tablet jest też dużo bardziej uniwersalny, można pogrzebać w internecie, sprawdzić maila, pograć.
18-03-2014, 23:48
z jednej strony masz rację aczkolwiek wzrok i tak wydaje mi się dużo mniej cierpi gdy czytam z papieru, a nie z ekranu jakiegoś urządzenia elektrycznego

Domki ogrodowe
19-03-2014, 15:43
Wzrok najbardziej męczy się nie od nośnika, ale wskutek dużego kontrastu. Niestety, nasi rodzimi wydawcy upierają się przy białym papierze, który jest najbardziej odpowiedzialny za pogorszenie się wzroku. Z punktu widzenia biologii, organizm faktycznie lepiej przyswaja obrazy widziane w naturalnym świetle, niż te, które promieniują światłem sztucznym.

http://www.PanFleks.pl - niezależny blog dla majsterkowiczów.
Testy narzędzi, projekty i porady.
20-03-2014, 21:48
może masz racje aczkolwiek mnie osobiście męczy czytanie czegoś z ekranu niż z papieru

Domki ogrodowe
21-03-2014, 21:17
Brat ma Kindla, byłem co do tego dość sceptyczny wole normalne papierowe książki ale jak ktoś czyta naprawdę wiele to fakt faktem warto mieć kindla ze względu na oszczędność miejsca a jak się jakaś książka naprawdę spodoba to w tedy warto kupić i mieć na półce.
04-01-2015, 17:08
Ja uwielbiam książki Mario Puzo Smile Są po prostu niesamowite, okropnie trzymają w napięciu Big Grin

Walka o prawo do życia nie dotyczy niewielu, ale dotyczy każdego mężczyzny, kobiety i dziecka, którzy dbają nie tylko o własną rodzinę, ale całą rodzinę ludzką.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości