Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o centralne ogrzewanie
14-09-2011, 12:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2011 12:27 przez Korni.)
Pytanie o centralne ogrzewanie
Witam
Mam pytanie dotyczące centralnego ogrzewania. Ostatnio mam bardzo duże ciśnienie w rurach :/ Nie wiem do końca czym to jest spowodowane bo niby wszystko jest ok. Zastanawiam się czy nie będzie dobrze jak zamontuję Reduktor Cieczy
To powinno troszkę obniżyć ciśnienie co nie ?
Dziękuje za pomoc Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2011, 13:22
RE: Pytanie o centralne ogrzewanie
Jak chcesz to zakładaj ale według mnie nie obniżysz tak bardzo tego ciśnienia.
Skąd w ogóle wiesz że masz za duże ciśnienie?

Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
14-09-2011, 14:02
szermier1 ma racje taki reduktor cieczy nie wiele da sąsiad także miał taki problem i też to założył ale tak naprawdę nie wiele to dało.
Także dołączam do pytanie "skąd wogule wiesz że masz zadurze ciśnienie??????????"

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
14-09-2011, 15:06
Zapewne tryska odpowietrznikami...

Grafika 2D, Modele 3D twoich projektów, Projektowanie stron WWW oraz programowanie aplikacji web
23-03-2018, 23:40
Miałem podobny problem z ciśnieniem wody w rurach. Skończyło się na tym, że wymieniłem całą instalację wraz z piecem, na nowy, piątej klasy. Przerzuciłem się tym samym na ogrzewanie domu za pomocą ekogroszku, który kupuję w workach http://ewegiel24.my-free.website/ . Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dodatkowo ten dostawca oferuje wysoką jakość produktów i darmową decyzję, co dla mnie jest wielkim plusem Smile
25-06-2018, 14:14
Nie lepiej byłoby się zdecydować na ogrzewanie na podczerwień? Zakup takich systemów jest niski, bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie trzeba przejmować się zakupem oraz magazynowaniem materiałów grzewczych, co uważam za spory plus. Ponadto ogrzewanie na podczerwień jest przyjazne dla środowiska, a także dla alergików. Sprawdźcie ofertę od https://heet24.pl/ .
04-07-2018, 10:57
A może po prostu zgłoś się do specjalistów, zamiast grzebać na własną rękę? Bardzo dobra firmą, która zajmuje się kwestiami związanymi między innymi z centralnym ogrzewaniem jest Kalhyd: https://kalhyd.pl/centralne-ogrzewanie/. Oni na pewno Ci pomogą w tej sytuacji.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości