Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje propozycje
08-09-2011, 17:21
Moje propozycje
W tym temacie chciałbym przedstawić moje propozycje. Pierwszą propozycją jest zwerbowanie moderatora - musi być aktywny, pomagać, ogółem pisać w miarę dużą ilość postów i często zaglądać na forum (np. kondzio-93 - często jest na forum i napisał sporo postów).

Drugą propozycją jest system blogów pod domeną majsterkowicza.pl (np. hazor90.majsterkowicza.pl). Każdy użytkownik mógłby założyć swojego bloga dotyczącego majsterkowania - stolarstwo, elektronika, kowalstwo, lub coś innego związanego z DIY i majsterkowaniem. Na stronie głównej mogłyby się pojawiać polecane blogi - czyli blogi osób, które mają wykupionego bloga specjalnego, przecież hosting majsterkowicza.pl trochę kosztuje... Smile Mógłbym pomóc we wprowadzeniu systemu blogów, wystarczy napisać do mnie na PW.

I to już będzie wszystko.

Grafika 2D, Modele 3D twoich projektów, Projektowanie stron WWW oraz programowanie aplikacji web
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2011, 18:37
RE: Moje propozycje
Moderator/moderatorzy niewątpliwie by się przydali i jeśli ktoś chce pomóc w utrzymywaniu porządku na forum to zapraszam do kontaktu na PW. To naprawdę nietrudna robota - ot na ten czas pasowało by zrobić przegląd forum, poprzenosić niektóre tematy do bardziej odpowiednich działów, popoprawiać tytuły.

Odnośnie blogów - pomysł ciekawy, ale wymaga sporo pracy (trzeba by opracować praktycznie od zera system blogowy lub znacznie zmodyfikować jakiś już istniejący) i chyba nie byłoby zbyt wielu użytkowników korzystających z niego. Dzięki za chęć pomocy, ale w tej sytuacji myślę, że wystarczającym usprawnieniem byłoby udostępnienie możliwości pisania przez użytkowników artykułów wprost w wortalu. Problem jest w tym, że żeby to robić użytkownicy musieliby pewnie zakładać nowe konto w systemie bo jedyna synchronizacja jaka między nimi istnieje to automatyczne tworzenie wątków z komentarzami. Może jednak uda mi się wykombinować coś i na to Smile.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2011, 19:05
ooo to nawet niezły pomysł .......(z tymi blogami)

pozdrawiam

Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
08-09-2011, 19:09
Hmmm, jak już pisał btomasz pomysł z blogiem fajny lecz jego stworzenie jest czasochłonne a chyba nie za wielu użytkowników było by chętnych do jego prowadzenia lecz pomysł ciekawy i mam nadzieje że z czasem forum się rozrośnie i będzie można wprowadzić pomysł w życie.

Myślę że można by stożyć takie jakby dodatkowe wyróżnienia które znajdowały by się pod gwiazdkami, polegało by to na tym że użytkownicy przekazywali by pieniądze na utrzymanie forum czy to na konto czy po przez wysłanie sms'a w zamian w zależności od ogólnej sumy przekazanych pieniędzy otrzymywali by np: medal brązowy, srebrny, złoty następnie dochodził by puchar albo coś podobnego. Kolega posiada coś takiego na swoim forum i u niego sprawdziło się doskonale.
Osobiście uważam także że mógł by wrócić Shoutbox, może nie był on oblegany ale nie zawadzał a myślę że czasem by się przydał.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
08-09-2011, 20:05
Pomysł datacji już się pojawiał, ale problem jest nie tyle natury technicznej, ale prawnej i komplikacji z tym związanych. Shoutbox wróci w nowej lub poprawionej wersji - był już o tym wątek, ale nigdy nie mogę znaleźć czasu na grzebanie przy tym i tak zlatuje. Niemniej jednak niedługo powinien się pojawić.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-09-2011, 14:25
Moim zdaniem jeśli chodzi o system dotacji to powinna być ranga dla osób, które wpłaciły powyżej jakiejś kwoty (np. min. 10zł).

Grafika 2D, Modele 3D twoich projektów, Projektowanie stron WWW oraz programowanie aplikacji web
09-09-2011, 22:04
A nie może ktoś znaleźć sponsora.... a użytkownicy by go reklamowali

Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
09-09-2011, 22:06
http://www.lukdan.pl/sponsoring
Już znalazłem np ..

10-09-2011, 08:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2011 08:07 przez hazor90.)
Taki sponsoring się nie nadaje, cała strona będzie zawalona reklamami i znając życie hosting i domena będzie musiała należeć do nich...

IMHO lepszym rozwiązaniem by był system dotacji.

10-09-2011, 09:22
no ja tylko sugerowałem nie ale podziwiam wasze zaangażowanie...........

Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości