Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda dla psa
05-09-2011, 21:11
Information Buda dla psa
Witam wszystkich serdecznie Smile

Z tej racji że jestem nowy użytkownikiem tego forum, chciałbym na początku gorąco się przywitać. Założyłem tutaj konto ponieważ bardzo lubię samodzielnie bawić się w majsterkowanie, o tyle na ile pozwala mi wolny czas którego mam niezbyt dużo, ponieważ studiuję i pracuję także jest z nim dosyć ciężko.

Ale dosyć o mnie Tongue Chciałbym się z wami podzielić moim nowym pomysłem jakim jest drewniana, ocieplana buda dla psa. Wszystko wymyśliłem i wykonałem samemu. Powiem wam jednak że łatwo nie było i miałem troszeczkę problemów, które po dłuższym pogłówkowaniu dały się rozwiązać . Zapomniałem wam powiedzieć że z zawodu nie jestem stolarzem także mi się nie dziwcie. Jest nim mój ojciec i wszystko co jest z tym związane i co potrafię to jego zasługa Smile

W załącznikach przesyłam zdjęcia budy - proszę o komentarze czy się nadaje. Heh...tylko nie krytykujcie za mocno bo jak napisałem powyżej - to nie mój zawód heh...

A oto projekt (w dużym dużym skrócie - oczywiście mojego autorstwa) budy dla psa:
- wysokość 1 m
- szerokość 70 cm
- długość (dach) 130 cm
- ocieplana - styropian 4 + płyta pilśniowa od środka
- dach pokryty zielonym gontem
- kolor: machoń + 3 warstwy lakieru
- Połączenia - klej + gwoździe + wkręty do drewna

Zapomniałem przeprosić za złą jakość zdjęć ponieważ zrobiłem je komórką jak szaro już było - postaram się jak najszybciej wstawić nowe - ,, normalne" Smile Heh..a ROLAND to imie mego psa - niemieckie heh Tongue[/font]

No nic to się już dosyć rozpisałem - proszę o komentarze. W razie pytań proszę pisać a na pewno odpowiem Smile

Zapomniałem jeszcze napisać - hmm....tak się zastanawiałem ile mogę za nią dostać zł?? Hmm...jak myślicie?? Smile
Życzę miłego oglądania Smile Narazie Smile
Oto zdjęcia Tongue

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2011, 21:28
RE: Buda dla psa
Witam nowego użytkownika.

Buda fajna osobiście bardzo mi się podoba, widać że jest dobrze wykonana starannie, dokładnie z dobrych materiałów.
Myślę że mógł byś dostać za nią od 300 do nawet 400 zł tym bardziej że jest ocieplona.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
05-09-2011, 22:01
Do 500zł. Jest świetnie wykonana, dobrze ocieplona - wygląda prawie jak arcydzieło. Big Grin

Grafika 2D, Modele 3D twoich projektów, Projektowanie stron WWW oraz programowanie aplikacji web
07-09-2011, 11:35
Skłonny bym był ją sprzedać - wszelkich informacji udzielam drogą mail-ową :
coler@vp.pl

Dzięki za komentarze i pozdrawiam Smile
12-11-2011, 22:25
(05-09-2011 21:11)ciapencja napisał(a):  W załącznikach przesyłam zdjęcia budy - proszę o komentarze

Brakuje 'schematu', tzn. rysunku, co jest w środku. Według moich wyobrażeń buda powinna być 2-komorowa, żeby pies mógł sobie wybrać część chłodniejszą lub cieplejszą.

Jak rozwiązałeś problem usuwania osypujących się z psa drobin piasku i ziemi ?

Czy dach jest podnoszony, żeby umożliwić czyszczenie ?

pozdrawiam
pluton
29-12-2011, 13:26
świetna buda, nawet bym ją kupił, ale boję się że byłaby za mała dla mojego Norrisa ;P

Jeśli interesuje Cię magazyn w formie stali powinieneś odwiedzić http://www.cobouw.pl, gdzie znajdziesz propozycje zagospodarowania swoich zasobów.
05-01-2012, 19:40
(29-12-2011 13:26)michalkurek napisał(a):  świetna buda, nawet bym ją kupił, ale boję się że byłaby za mała dla mojego Norrisa ;P

Nie ma problemu - mogę wykonać budę o wymiarach które Ci odpowiadają.
21-02-2012, 13:17
Buda extra, sam bym w takiej zamieszkał Wink 4 stówy spokojnie mógłbyś za nią wziąć. A ile kosztował cie sam materiał, jeśli to nie tajemnica?
21-02-2012, 22:28
Mam swój las także i materiał własny Smile
25-02-2012, 09:49
ojjj....ty to masz dobrze Smile

"Jeżeli coś może się nie udać - nie uda się na pewno." - Edward Murphy