Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda dla psa
16-04-2012, 14:33
RE: Buda dla psa
o po fotkach widzę, że właściciel musi kochać swojego psa. Buda prawie jak domek letniskowy.

Ogłoszenia Zlecenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 15:11
tak buda dla psa jak malowana, będzie miał tam dobrze, ciepło, komfortowo, przyjemnie

budy dla psa wielkopolskie
02-01-2017, 11:03
buda wygląda super, taka w stylu góralskiej chatki Smile dobrze ze jest ocieplana, pieskowi na pewno będzie dobrze Smile

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdź!
23-02-2017, 10:52
świetna buda Smile każdy pies w mieście będzie mu zazdrościć Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2017, 21:30
http://www.geisser.pl/budy-dla-psow/ tutaj ja zamawiałam. Jestem zadowolona i moje zwierzaki też. Wykonanie nie trwa długo i można sobie zażyczyć co tylko się chce
25-04-2018, 11:00
bardzo podoba mi się taka buda, sama myślę o zakupie podobnej

drzwi wewnętrzne białe drewniane
17-05-2018, 17:53
Mój pies ma też bardzo dużą budę, ale nie ma co się dziwić, to owczarek niemiecki i potrzebuje dużo przestrzeni. Niedawno go dostałam i tak zastanawiam się, czy potrzebowałby takiej zabawki edukacyjnej https://www.maxandmrau.pl/pol_m_pies_zab...-1325.html . Jak sądzicie? Na ogół ta rasa charakteryzuje się dużą inteligencją i łatwością przyswajania poleceń, więc może nie jest konieczna taka zabawka? Może gryzaki wystarczą?
18-05-2018, 19:41
Buda naprawdę robi wrażenie, ale jeśli w środku nie ma kanapy, to mojemu psu nie przypadnie do gustu Wink

kompleksowe remonty Gdańsk
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2018, 13:46
Gdybym ja miał czas i chęci.. to i tak bym takiej budy nie zbił mojemu psu, bo moje zdolności manualne nie są aż na takim wysokim poziomie, niestety ;p. Pozostają mi sklepy takie jak ten http://ladyfox.pl/kategoria-produktu/pies/miski-i-maty/ - miski dla psów z miskami dla psów, budami i karmami dla mojego kochanego zwierzaka. Może kiedyś się jeszcze pobawię, ale coś czuję, że to nic z tego dobrego nie wyniknie Wink .
23-08-2018, 13:19
Buda dla psa, naprawdę? Ja myślałam, że obecnie się od tego odchodzi i że psy nocują w domu. W sklepach zoologicznych można przecież kupić bardzo tanio legowisko dla psa . Na waszym miejscu przemyślałabym raz jeszcze ten temat.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości