Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się
31-03-2009, 21:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2009 21:16 przez btomasz.)
Przedstaw się
W tym wątku możesz przedstawić się innym użytkownikom forum.

Zacznę może od siebie - na imię mam Tomasz. Interesuje się głównie informatyką i elektroniką. Dosyć dużo czasu spędzam w internecie słuchając przy tym muzyki (głównie z gatunku trance). Lubię konstruować różne ciekawe urządzenia i aby ułatwić to innym, postanowiłem założyć tą stronę internetową.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2009, 20:41
Witajcie Bracia i Siostry :)
Cześć, mam na imię Patryk, jestem zapalonym majsterkowiczem,informatykiem i Dj'em . Dużo czasu poświęcam muzyce, jest to nieodłączna część mojego "JA"
Uwielbiam Trance, resztę gatunków toleruję, więc nie usłyszycie ode mnie słów krytyki ;]. Co dodać ? Znam HTML(z CSS), PHP, obecnie uczę się C# i troszkę liznąłem Delphi Wink. Na równi z muzyką kocham motory (obecnie posiadam skuter i zabytkowy motorek Ogar 200). Chcesz wiedzieć więcej ? Napisz Wink
Pozdrawiam .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-12-2009, 00:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2009 00:55 przez mich81.)
RE: Przedstaw się
Witam
Mam na imię Michał i interesuje się wszystkim. Kocham poezje śpiewaną i pytania których nie warto zadawać. Mam sporo projektów i pytań i mam nadzieje że moje doświadczenia komuś się przydadzą. posiadam też sporo doświadczenia w dziale hardware PC.
Pozdrawiam
15-12-2009, 14:45
Witam .... Dysan on line - real Wojtas ... jak kto woli
We wszystkim sobie coś tam dłubię, bo chyba nie ma rzeczy niemożliwych Smile
aktualnie /metaloplastyka (firmę prowadzę z teściem)/ nowoczesne techniki grzewcze (to planuję z bratem, o ile wytrwamy do końca na akademii)/ budownictwo (po średniej szkole)/ i cała reszta rzeczy które można wykonać samemu - nie koniecznie wzywając fachowca Smile

Chyba wszystko jak na pierwszy raz.
Pozdrawiam Wink
29-12-2009, 21:07
Witam !!
Nazywam się Piotr. Jestem zaciekawiony wszystkim co warte uwagi. Na pewno mogę pomóc w wykończeniach wnętrz gdyż jestem tzw złotą rączką w tej branży. Skończyłem technikum elektrotechnika przemysłowa tutaj również coś wiem. Na co dzień lubię uprawiać sport turystykę kocham szybkie samochody oraz piękne kobiety.
Pozdrawiam
24-03-2010, 15:39
Witam
Nazywam się Daniel
niezawodowo pracuje nad drewnem, największy projekt.. kuchnia moja ;) postaram się .. zrobić reportaż ( i poddać wnikliwej krytyce szacownego gremium) ;)
mam już kilka narzędzi do drewna jak to u amatora desek i na razie ciągle się uczę drewna.
poza tym elektroniczne urządzenia lutuje czasem jakieś drobiazgi,
kilka lat w serwisie komputerów i sieciach komputerowych lan i wi-fi jak i elektrycznych.
fotografuje świat, cmentarze
jestem masażystą z własnym stołem i pomagam ludziom
a dla chleba certyfikuje budynki , audyty energetyczne, OZE itp.
Pozdrawiam
ps
zgadzam się całkowicie z Dysanem
"i cała reszta rzeczy które można wykonać samemu - nie koniecznie wzywając fachowca"
26-03-2010, 19:29
@Zgrocca
Witam na forum, miło widzieć tutaj nowe osoby zainteresowane majsterkowaniem. Mam nadzieję, że uporasz się z tym reportażem i zamieścisz go na forum lub lepiej w wortalu (wystarczy, że wyślesz do mnie materiały za pomocą maila lub PW, a ja zajmę się resztą). Inne artykuły na temat obróbki drewna również mile widziane.

Pozdrawiam Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-09-2010, 07:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2010 20:22 przez maciek_w11.)
Siemka!!
Nazywam się Maciek i mam 13 lat. Interesuje się elektroniką i informatyką. W wolnym czasie lubię surfować po internecie oraz konstruować elektroniczne urządzenia. Bardzo lubię słychać przy tym muzyki.
03-09-2010, 11:18
Witam. Jak widać po nicku mam na imię Maciej. Skończyłem w tym roku technikum elektroniczne mam już nawet dyplom Wink i za miesiąc rozpoczynam studia na kierunku Technologia drewna. Obecnie interesuję się stolarstwem, kiedyś była to informatyka i elektronika więc w tych dziedzinach jakąś wiedzę mam. Lubię słuchać muzyki a moją pasją są motocykle, obecnie posiadam skuter Smile a w zasadzie 2 małego peugeota i dużego burgmana 400.
03-09-2010, 19:17
Witam.
Mam na imię Konrad jak widać także po nicku mam 17 lat, chodzę do 2 technikum informatycznego, bardzo lubię w wolnym czasie majsterkować. Od zawszę lubię stolarstwo zaraził mnie tym dziadek który miał własną stolarnie nad którą mieszkałem z rodzicami, dlatego spędzałem w niej dużo czasu lubię też elektrykę i mechanikę. Niedawno zainteresowałem się elektroniką.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości