Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzwi od szafki
26-08-2011, 12:50
Drzwi od szafki
Witam
Mam problem bo padły mi obie sprężyny od szafki kuchennej :/ Szafka była otwierana do góry więc teraz trzeba trzymać żeby się nie zamknęła. Szukałem w sieci i znalazłem firmę z mojego miasta oferującą takie sprężyny gazowehttp://www.pneumat.com.pl/sprezyny_gazowe Nadadzą się do mojej szafki? Czy mam za duże wymagania i wystarczą jakieś proste z tesco? xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2011, 16:40
RE: Drzwi od szafki
Ja ci proponuje kupic u tego gościa gdzie kupiłeś te szafki powinien to mieć..

Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
27-08-2011, 18:36
Osobiście radził bym zdemontować jedną ze sprężyn i poszukać jej w sklepie dla majsterkowiczów np: OBI, Praktiker, DREWEX.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
29-08-2011, 20:30
Ja radzę to samo co kondzio-93

Stolarstwo ...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-08-2011, 22:10
Skorzystaj z rady Szermiera - sprzedawca tych szafek powinien mieć dostęp do takich sprężyn.

Grafika 2D, Modele 3D twoich projektów, Projektowanie stron WWW oraz programowanie aplikacji web
29-08-2011, 22:28
Prawdę mówiąc mało jaki sklep z meblowy czy stolarnia sprzedaje takie rzeczy oni je kupują raczej dla siebie niż na handel aczkolwiek można spróbować, chyba że były to meble uniwersalne nie robione na zamówienie kupione w takim sklepie jak BLACK RED WHITE, IKEA czy od A do Z to wogóle nie ma się co fatygować. W moim miejscowym sklepie takie sprężyny są dostępne w kilku kolorach więc nie jest to coś dziwnego i niedostępnego wystarczy trochę poszukać.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
29-08-2011, 22:31
Sklepy sprzedające takie meble nie mają pewnie takich sprężyn na stanie, będą musieli je zamówić.

Grafika 2D, Modele 3D twoich projektów, Projektowanie stron WWW oraz programowanie aplikacji web
29-08-2011, 22:42
Nie wiem w jakim sklepie meble został kupione ale wątpię w to by jakiś sklep bawił się w załatwienie takich rzeczy klientom ponieważ są one ogólno dostępne i co najważniejsze im się to po prostu nie opłaca.

21-08-2015, 14:33
Fronty szafek zlecałem na http://www.ker3mr.pl - wszystko idealnie mi zrobili więc czemu nie spróbować?
16-09-2016, 15:35
i jak Autorze? udało się naprawić te drzwi od szafki? Czy niekoniecznie? Daj znać co i jak Wink
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości