Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rura do pole dancing
25-08-2011, 12:33
rura do pole dancing
Witam was ponownie, planuje zrobić w pokoju rurę do pole dancing czyli dla sprostowania rurę do tańca erotycznego. Szczerze mówiąc mam pewną koncepcie jak to zrobić aczkolwiek potrzebuję porady specjalistów by nie spartaczyć nic. Dodałem zdjęcia które przedstawiają 2 uchwyty do zamocowania oraz rurę. Jeden z uchwytów jest mniejszy i był by zamontowany na dole-względy estetyczne, a ten większy (2 zdjęcie ) był by na górze. Chyba to dobre rozwiązanie? a może zamontować dwa te duże mocowania? Do tego oczywiście jest rura ( 3zdjęcie ). Z nią jest mały problem ponieważ w sklepach są dostępne 150, bądź też 300'etki a wysokość sufitu jest u mnie standardowy czyli 260. Prosty rachunek rurę trzeba przyciąć o te ok 10cm. Tylko czym? jest to w ogóle chrom zwykły czy nierdzewka orientuje się ktoś? nierdzewke się tnie chyba laserem albo wodą tylko? ale dlaczego? by nie traciła swoich właściwości? to ma być zamontowane w pokoju tak więc wilgoć nie jest na tyle wysoka by rdza się wdarła tak więc można by było przeciąć to domowym sposobem?
Może robił ktoś coś już takiego? jakieś sugestie? pomysły zastępcze a może jakieś podpowiedzi dotyczące materiałów albo sposobu montażu? wszystko jest mile widziane:]

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2011, 13:02
RE: rura do pole dancing
Witam, jeśli chodzi o przycięcie tej rury możesz to zrobić zwykłą szlifierką kontową z tarczą do cięcia już nie raz przycinałem tak te rury jeśli nie masz szlifierki możesz zrobić to nawet zwykłą piłką do metalu ale będzie to trochę męczące.
Co do mocowania na pewno odradził bym użycie uchwytu z 1 zdjęcia, jest ono zbyt płytkie może się czasem zdarzyć że rura się lekko wygnie i wysunie myślę że lepiej będzie użyć uchwytu z 2 zdjęcia ma ono trzy śrubki imbusowe dzięki którym wszystko będzie stabilniejsze musiał byś też użyć długich śruby bo za krótkie mogą się czasem powyginać i z czasem wyrwać.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
25-08-2011, 14:28
Szlifiarkę chyba każdy majsterkowicz posiada w końcu jest to jedna z podstawowych narzędzi które trzeba mieć w swoim zapleczu. Czyli sprawę z przycięciem mam już z głowy, teraz wystarczy okupić się w dane elementy-posłucham Twojej rady i postawie na dwa mocowania te większe. Śruby myślę że 8-10 cm wystarczą, kupię jakieś w kolorze srebrnym by stanowiły jednolity kolor z mocowaniem i rurą. Myślę że będzie to dobrze wyglądać w pokoju tak samo jak w mojej głowie Smile jak tylko uporam się z tym wszystkim to przedstawię końcowy efekt mojej pracy- czas realizacji to ok 2-3tyg ponieważ muszę czekać za meblami ;/

Ps. dzięki kondzio za rady
09-08-2018, 20:47
Taka rura w domu to dla wielu osób bardzo erotyczna sprawa. Myślicie może też czasami dodatkowo o czymś takim, jak tabletki na powiększanie penisa ? Zastanawiam się od tym już bardzo dawno. Chciałbym, aby tabletki na powiększenie penisa pomogły mi w walce z moimi kompleksami.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości