Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
osłona amoryzatora - coś podobnego
26-07-2014, 19:29
osłona amoryzatora - coś podobnego
Witam.
Sprawa ma się tak, potrzebna jest mi guma/uszczelka "harmonijna" taka jak osłona amortyzatora ( link http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%...40&bih=789 )

do audi 80 jednak o innych wymiarach mianowicie średnica około 130-150 mm. długości co najmniej 300 mm.. Najważniejsze jest to by guma pod niewielkim naciskiem uginała się do płaskiej postaci, właśnie tak jak czyni się to z osłoną amortyzatora.
Artykuł może być używany do czegokolwiek czyli może to być zarówno guma od pompy respiratora jak i właśnie osłona amortyzatora!
Proszę opomoc gdzie i za ile mogę nabyć odpowiedni artykuł?
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2014, 22:31
RE: osłona amoryzatora - coś podobnego
Coś takiego możesz kupić InterCarsie czy innej hurtowni motoryzacyjnej.
27-07-2014, 08:51
Tak, tylko czy wiesz że mają tam coś takiego czy tylko przypuszczasz? Ponieważ w 2 sklepach motoryzacyjnych nie mieli akurat takich rozmiarów ...
Aczkolwiek dziękuję za podpowiedź Smile
27-07-2014, 21:38
Dokładnie takie nie koniecznie ale coś bardzo podobnego powinny mieć.
W IC rzadko kiedy nie ma czegoś, tylko musisz trafić na kogoś rozumiejącego co i jak.
23-10-2014, 21:31
Hej. Szukaj po wymiarach na alledrogo, mysle ze w motocyklach cos by sie znalazlo. Na zywo odwiedz jakis sklep z czesciami do maszyn budowlanych lub traktorow tam rozne rzeczy potrafia dobrac.
12-02-2019, 15:13
Muszę zlecić diagnostykę auta, bo jakoś dziwnie mi się przechyla na zakrętach. To już trwa od pewnego czasu i trochę się denerwuję. Przypuszczam, że będę musiała dać do wymiany amortyzatory. Widziałam nawet taką stronę firmową gdzie mogę dostać tego typu akcesoria do auta amortyzatory24.com . Proponują dobrą jakość za niskie ceny. Myślicie, że dobrym rozwiązaniem będzie zakup amortyzatorów w tym sklepie?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości