Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łóżko DIY - pytanie o złożenie i materiały
24-08-2015, 08:44
RE: Łóżko DIY - pytanie o złożenie i materiały
Ja chcę złożyć piętrowe łóżko z biurkiem i zaczynam już zbierać materiały. Nie może to być byle co, bo musi mieć sporą wytrzymałość. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 12:39
Macie super pomysły, ale ja zabieram się do tworzenia mebli z palet. Ciekawe co z tego wyjdzie:-)

Obsługa inwestycji Poznań
23-09-2015, 12:12
Z palet rzeczywiście można wykonać świetne konstrukcje. Pochwalcie się swoimi efektami pracy:-)

preparat pleśnio grzybobójczy
09-12-2015, 12:20
Mi też bardzo się podobają meble z wykorzystaniem palet. Chociaż sam jeszcze nie próbowałem tej techniki Wink

Uwielbiam domy drewniane :-)
07-01-2016, 12:21
Udało mi się zrobić łóżko i o dziwo jest bardzo dobrze zrobione i nieźle wygląda Smile Jest to bardzo prosta konstrukcja z drewna sosnowego, które zostało pomalowane bejcą dębową. Łóżko jak na razie ma prowizoryczny stelaż z desek, bo planuje kupić stelaże regulowane, żeby dobrze nam się spało z mężem. Zastanawiam się nad tą ofertą http://ravensberger-materace.pl/stelaze-...yczne.html . Co o niej sądzicie?
11-01-2016, 21:27
Kupiłem łóżko tapicerowane które się bardzo prosto montuje, wygląda świetnie i według opinii moich znajomych jest bardzo solidne i wytrzymałe. Ja też tak uważam. Jego montaż obejmuje niemal kilka śrubek. Polecam.
12-01-2016, 20:30
Ja planuję w najbliższym czasie zabrać się za prace nad łóżkiem do sypialni na wzór tego z linku (http://materacekolo.sklep.pl/81224-lozko...iem.html). W wyobraźni projekt mam chyba konkretny jednak sobaczymy co z tego będzie podczas wykonywania Wink Jestem dobrej myśli !
24-01-2016, 14:05
Zgadzam się powinny wystarczyć same listwy. Ale jeśli nie jesteś pewnie to użyj tych poprzecznych desek.

Te wszystkie słowa – „zło”, „złośliwość” – nie miały dla natury żadnego znaczenia. Tak, zło było wynalazkiem człowieka
29-07-2016, 09:23
Ja tam kupiłem osobno szkielet i materace warszawa jak dla mnie to jest sensowne rozwiązanie, po pierwsze taniej po drugie na pewno będzie wygodniej jeśli tak zrobimySmile
12-08-2016, 10:34
Wow bardzo ciekawe pomysły. Też kiedy zastanawiałem się nad takim łóżkiem, że na dole biurko, a na górze wyrko. Spora oszczędność miejsca by to była Smile
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości