Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak poprawić pracę wątroby
24-10-2022, 12:21
Jak poprawić pracę wątroby
Doradzicie jak wspomóc pracę wątroby? Niestety ale w ostatnim czasie bardzo się zapuściłem jeśli chodzi o dbanie o nią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-10-2022, 12:42
RE: Jak poprawić pracę wątroby
Rano przed zjedzeniem czegokolwiek. Szklanka wody. Ja kocham nabiał jak i słodycze. Walczyłam z miesiąc z samozaparcie i nie jedzeniem słodyczy. Nabiał jeszcze ciężej bo moja dieta to głównie nabiał. Wyszukalam ciekawe przepisy. zaczęłam jeść ciekawsze śniadania z warzywami, nie pij też samej wody. Postaraj się przekonać do Melka roślinnego. Albo do naparów. Problem może też być w ułożeniu organów bądź w rozleniwieniu mięśni brzucha, które powinny trzymać wszsytko na swoim miejscu.U mnie wisienka na torcie były wizyty u fizjo i odpowiednie masaże i ćwiczenia.

Z ziół polecam tę mieszankę https://loremvit.pl/produkt/odchudzanie/ - ma świetny skład oraz bardzo skutecznie reguluje pracę wątroby.
28-10-2022, 14:06
W sumie ja to mam problem z tym, ale Katowice catering dietetyczny mnie zainteresował i może akurat to mi się uda? Sama nie wiem, ale mam takową nadzieję. Na pewno warto szukać i dbać o siebie, dlatego mam nadzieję, że coś mi z tego wyjdzie. Jakoś tak to chcę przeczuwać i w to jednak iść.
21-12-2022, 14:51
No właśnie - może to idealny czas na to, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe??? Ja właśnie znalazłam catering dietetyczny wege, który oferuje wartościowe i bardzo zdrowe posiłki. Mnie ich oferta przekonuje i ogólnie dieta pudełkowa, także ja na nich stawiam, bo też mi zależy na zdrowiu.
03-01-2023, 10:51
Pamiętajcie o tym, że wszystko zaczyna się od diety. Dlatego należy zadbać o prawidłowe odżywianie. W wolnej chwili zapoznajcie się z ofertą https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/kielce właśnie na sprawdzoną dietę pudełkową.
19-01-2023, 12:07
Czy te suplementy naprawdę są skuteczne? Wątroba nie regeneruje się zbyt szybko
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości