Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
montaż balustrady
21-06-2017, 19:13
RE: montaż balustrady
(07-04-2016 15:15)kwak45 napisał(a):  Ja bym nie chciał robić tego samodzielnie, choć mniej więcej wiem, czego trzeba by było użyć, ale jednak nasze starania nie dorównają nigdy w 100% ludziom zajmującym się tym profesjonalnie i zawsze bym się potem zastanawiał, czy na pewno wszystko jest dobrze dokręcone/dospawane, czy się nie wyłamie pod ciężarem osoby itd.
Wolę nie ryzykować i zlecić to fachowcowi, a potem mieć święty spokój.
Co najwyżej mogę potem zaimpregnować albo pomalować.

Uwierz, ze w dzisiejszych czasach nie jest to problem Smile Mozna zamowic balustrady systemowe do samodzielnego montażu na gigastal.pl. Sam montaz nie sprawia tak wiele problemow jakby sie to wydawalo, a efekt daje podwojna radosc Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2017, 13:05
Można wszystko samemu zrobić jeśli się ma czas i trochę doświadczenia w pracach budowlanych.Takie rury to nawet u producenta można kupić np. w import stal-u można kupić wraz z kompletem akcesoriów do balustrad i śrubami nierdzewnymi. Jak sobie wymierzy dobrze i na wymiar można zamówić z transportem do domu.
10-10-2017, 15:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2017 15:34 przez Kamic58.)
Jednak pomimo wszystko przydałby się jakiś mały poradnik krok po kroku jak sobie poradzić z czymś takim. Sam osobiście zrobiłbym coś takiego, jednak wolę sobie wszystko krok po kroku zaplanować. Tutaj to raczej jest wzór dla kogoś kto posiada już jakieś doświadczenie, a w sieci właśnie brakuje takich dokładnych poradników. Zawsze takich szukam.
Pozdrawiam Smile

bella-decor.pl/kolekcje/meble-prowansalskie
13-10-2017, 11:15
Cóż ja też takie rzeczy wolę zostawić fachowca. Także jakbym to sama zrobiła to bym się martwiła czy aby jest dobrze dokręcona, czy może wytrzyma ciężar dorosłej osoby, albo dziecka, które pewnie będzie się na tej balustradzie wieszać. Też raczej prędzej wzięłabym za pędzel i farbę z http://nobiles.pl/produkty/metal/ , i ja pomalowała czy zaimpregnowała niż montowała. Ale jeśli chodzi już o montaż to się z wami nie zgodzę moim zdaniem materiałów w internecie jak to robić jest dużo. Trzeba tylko poszukać. Prawda jest taka, że teraz w internecie znajdzie się tutoril o wszystkim. Jak ktoś nie chce tutoriali to jest pełno blogów czy wpisów opisujących jak to zrobić, albo jak ktoś inny to zrobił. Do tego istnieją instrukcje obsługi. Nawet krzesło rozkładane ma instrukcję obsługi, a balustrada nie ma. Nie rozśmieszajcie mnie. Czasem jeśli chodzi o jakieś pomoce w internecie trzeba trochę dłużej poszukać, ale na pewno się znajdzie. Oczywiście jak nie po polsku to po angielsku, co nie zawsze dla wszystkich jest przydatne. Ale jednak internet od takich rzeczy pęka w wszak.
13-10-2017, 14:21
Ty czytasz to co piszesz? Trudno cokolwiek zrozumieć, bo zaprzeczasz samej sobie.

http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.
27-10-2017, 13:53
To prawda, ta wypowiedź nie ma nic wspólnego z logiką oraz poprawną składnią oO
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości