Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór konta bankowego
11-05-2022, 12:53
Wybór konta bankowego
Szukam dobrego banku do założenia konta bankowego. jaki bank polecicie na dodatkowe konto?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2022, 13:30
RE: Wybór konta bankowego
Ja polecam mBank, nie mam żadnych obwarowan co do konta(może poza wpłatami przez inne wplatomaty niż mbank- platne), mało tego przy zakładaniu mialam promocję że jeżeli przez 2 miesiace zrobię płatność karta za chyba minimum 100zl i przyjdzie mi wpłata minimum 1000zl (raz w miesiącu) to dostanę od nich 140zl w prezencie. I rzeczywiście tak było. Ja jestem zadowolona, jak Pani powyżej pisze bankowość elektroniczna też super. Kontakt poprzez czat z konsultantem również super.

Zerknij sobie tutaj mbank opinie Aktualnie na stronie możęsz poczytać sobie opinie o koncie w mbanku. Może to pomoiże Ci się zdecydować czy warto jest brać u nich konto czy nie.
30-05-2022, 22:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2022 22:03 przez eoao.)
Temat banków naprawdę mnie interesuje. Najbardziej ciekawe jest dla mnie w jaki sposób zadziałają rosja sankcje swift Zastanawiam się co o tym sądzicie ? Wiecie na czym dokładnie polega taki proces odłączenia kraju od swift i w jaki sposób się to odbywa.

https://czteryslidery.pl/
05-07-2022, 12:29
Naprawdę nie jest łatwo wybrać konto w banku, a często już potem zostajemy z tym pierwszym na zawsze Wink, tak to zwykle bywa, przynajmniej w moim przypadku tak było. Ale jeśli wy się zastanawiacie gdzie założyć konto bankowe, to polecam zerknąć tutaj https://lowcabonusow.pl/promocje-bankowe...-aktualne/ - tam dokładnie opisano aktualnie polecane konta bankowe. Bardzo przydatne informacje.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości