Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont mieszkania w Warszawie
25-02-2022, 09:35
Remont mieszkania w Warszawie
W niedługim czasie czeka mnie remont mieszkania w Warszawie, mieszkanie do remontu cąłkowicie.

Na co powinnam zwrócić uwage przy remoncie?

Jak również możecie polecić jakąś dobrą ekipę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2022, 11:44
RE: Remont mieszkania w Warszawie
Zacznij od oszacowania kosztorysu,na ile finansowo Cię stać,czy remont ma być szybki ,czy zadowala Cię ten rozłożony w czasie( czyli zrobisz kuchnię,łazienkę i pokój,a resztę meblowania zostawisz na później ( niektórzy tak mieszkają),jak już to wszystko określisz,przeglądaj Pinterest,chodź po sklepach podglądaj,a na pewno odkryjesz niebawem swój styl i wszystko się zrodzi w twej głowie.Oglądaj programy aranżacji wnętrz np: Krzysztofa Mirucia w Hgtv,a pomysły same zrodzą się w twojej głowie,on reklamuje sieć Leroy Merlin,wszystko co bywa w tej gazetce bywa ostatnio modne i na czasie.
Daję również namiar do dobrej ekipy remontowej:
Remonty Warszawa Żoliborz
Przeprowadzali u mnie w ostatnim czasie remont i jestem bardzo zadowolona Smile
25-03-2022, 06:31
Witam, jak sądzicie, jaki jest plan, jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz Waszego mieszkania? Ja się waham między stylem industrialnym, a elementami lofotwymi. Możecie je obejrzeć tutaj (link) i uważam, że to będzie dla Was fajną opcją. Nie mam pomysłów na to wszystko, ale wierzę, że Wy mi w tym pomożecie. To jak to widzicie?
28-03-2022, 11:40
Swoje mieszkanie w Warszawie też kupiłem do remontu. Z tym, że ja sam dużo rzeczy potrafię zrobić i też brat mi sporo pomógł. Cena była dobra i w idealnej dla mnie lokalizacji to mieszkanie. No i mam profesjonalnego zarządcę u siebie, Per modum. Firma działa z dużym zaangażowaniem, nie trzeba się o nic upominać.
30-03-2022, 17:24
Nie zawsze taki generalny remont jest opłacalny. Bylam w podobnej sytuacji do ciebie. Sprzedałam więc swoje mieszkanie w stolicy, skorzystałam z usług https://estatestreet.pl/zakup-mieszkania/ sprawdzając mieszkania na sprzedaż kraków i kupilam dla siebie nowe, lepsze mieszkanie.
11-04-2022, 14:00
My już na szczęście po remoncie Smile Teraz jeszcze tylko planujemy montaż kilku luster na wymiar w łazience, garderobie i przedpokoju, ale tym zajmie się już https://szklarzwarszawa.com/oferta/lustra-na-wymiar/ Smile
17-05-2022, 10:35
A czy masz już pomysł na wykończenie tego wnętrza? Moim zdaniem warto poczytać trochę praktycznych wskazówek w internecie. Polecam Ci blog wnętrzarski pod tym adresem: https://aranzuj-jak-lubisz.pl . Myślę, że spodobają Ci się te porady.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości