Aktualny czas: 01-04-2023, 04:01
Witaj! (Logowanie — Rejestracja)
dom seniora
|
24-11-2021, 17:15
Post: #1
|
|||
|
|||
dom seniora
Cześć. Jeżeli szukacie dobrego i sprawdzonego ośrodka, w którym odpowiednio zajmują się starszymi osobami to mogę polecić https://podtopolami.eu/ . Moja babcia jest tutaj od dłuższego czasu i jest naprawdę zadowolona z opieki i z warunków
|
|||
14-12-2021, 17:47
Post: #2
|
|||
|
|||
RE: dom seniora
Najważniejsze jest to, aby osoby starsze miały zapewnioną faktycznie dobrą opiekę. Dlatego warto przeanalizować sobie najróżniejsze miejsca i wybrać to, jak najlepsze. Ja osobiście słyszałam pozytywne opinie na temat rezydencji Słowik, ponoć to dobry dom opieki Wałbrzych https://www.rezydencja-senioralna.pl/dom...rzych.html , gdzie seniorzy mogą zyskać wytchnienie, gdzie mogą realizować różne pasje.
|
|||
16-12-2021, 07:57
Post: #3
|
|||
|
|||
RE: dom seniora
Ja z kolei z własnego doświadczenia polecam dom opieki https://klinikaseniora.pl/ w Poznaniu. Od kilku miesięcy mieszka tam moja babcia i jest bardzo zadowolona.
|
|||
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości