Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampa na biurko - jakie części?
13-02-2014, 21:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2014 22:00 przez dmkr.)
Lampa na biurko - jakie części?
Konstruuję lampę na biurko. Jakie części polecacie użyć do regulacji wysokości/kąta pochylenia (z możliwością zablokowania w określonym położeniu)?
W gotowych lampkach często spotykane są elementy podobne do anteny teleskopowej, można gdzieś takie elementy dostać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2014, 23:21
RE: Lampa na biurko - jakie części?
Zakładam że chcesz zrobić lampkę nie wielką która nie będzie wiele ważyć a za to będzie nie powtarzalna z wyglądu tak więc najsensowniej jest kupić tanią lampkę w roli dawcy.
12-03-2014, 09:46
Moim zdaniem warto jest zainwestować w oświetlenie ledowe - daje mocne i wyraźne światło, nie męcząc przy tym oczu

Domki ogrodowe
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-03-2014, 22:57
To zależy jakie oświetlenie LEDowe. Tanie lampki LED bardzo męczą oczy i są nieprzydatne do zastosowań biurkowych, bo dają światło dość silnie kierowane, a nie rozproszone jakie jest najkorzystniejsze przy pracy z bliska. Poza tym temperatura światła musi być odpowiednia. Zbyt ciepłe światło daje podobne wrażenia co jarzeniówki, które jak wiadomo nie są zbyt zdrowe.
30-03-2014, 16:56
Ja robiłem lampkę w stylu drewnianym, stara lampka z ikei dała narządy.
Nie było to najlepsze rozwiązanie, ale drewniane listewki zrobiłem skręcane motylkami. Przy niewielkiej wadze lampki/żarówki spisało się całkiem nieźle.
Choć jakbym się dowiedział skąd wziąć takie teleskopy, o których piszesz możliwe, że zdecydowałbym się na jej operację.

Sprawdź jak działa rekuperator.
Oszczędzaj energię.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2014, 10:54
Hej. Moze prowadnice skladane do szuflad sie nadadza? Mozesz je ukryc w listewkach drewnianych .
16-11-2015, 10:14
Próbowałam sama zrobić lampę biurkową dla syna, ale niestety niezbyt dobrze mi wyszła. Widocznie nie jestem aż tak uzdolniona jak myślałam. Muszę jak najszybciej kupić lampę biurkową dla syna, bo od tygodnia jest bez żadnej lampy i jest mu zbyt ciemno do odrabiania lekcji. Zastanawiam się nad takimi lampami http://sferalumina.pl/oswietlenie/lampy-biurkowe.html . Którą lampę wybralibyście dla dziecka?
07-09-2017, 08:40
Moje wyrazu uznania, bo sama pewnie nie poradziłabym sobie z takim zadaniem. Na szczęście mamy dzisiaj dostęp do takich miejsc jak studioswiatla.pl , w których to znajdziemy wiele ekskluzywnych elementów oświetleniowych, w tym chociażby takie lampy Aquaform . Prezentują się one bardzo ładnie, a jednocześnie są to produkty prestiżowe.
14-09-2017, 10:02
dla mnie to jest dobrze

Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości