Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnętrza
14-05-2019, 17:49
Wnętrza
Czasami warto pomyśleć o jakis dodatkach by zapełnić wnętrze pomieszczenia. Takim uniwersalnym pomysłem są obrazy, lub zdjęcia bliskich nam osób. Widziałam, że tutaj http://galeriaram.pl/ mają kilka fajnych propozycji co do ram. To dobry element wnętrz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2019, 13:25
RE: Wnętrza
W obrazach dobre jest to, że gdy nam się znudzą łatwo je wymienić na inne. Jednak jak dla mnie są trochę oklepane. U znajomych trafiłam na dosyć nietypowe, ale naprawdę świetne rozwiązanie w salonie. Otóż jedną ścianę mieli pokrytą płytkami ceramicznymi. Ale nie takimi zwykłymi, jak w łazience. Tylko luksusowo wyglądającą mozaiką, która właściwie "robiła" całe pomieszczenie. Od razu oczywiście poprosiłam o namiar sklepu, gdzie takie mozaiki można zamówić. Okazało się, że zamawiali w gdańskim salonie Piastrella, całkiem niedaleko ode mnie, a mozaika to Ardea Milano. Wybrałam trochę inny model mozaiki z tej samej firmy i zamierzam uzyskać podobny efekt WOW w przedpokojuSmile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-06-2019, 11:28
RE: Wnętrza
Zgadzam się, że dodatki są bardzo ważne jednak na wybór dodatków ma się czas później. Podczas urządzania wnętrza najważniejszy jest wybór elementów stałych takich jak np podłoga. Jeśli zastanawiacie się nad podłogą do swojego wnętrza to zerknijcie na ofertę podłóg drewnianych firmy Baltic Wood. Obecnie bardzo popularna jest deska warstwowa bowiem podłoga z takich desek jest nie tylko estetyczna ale też bardzo wytrzymała. Zerknijcie na ich propozycje podłóg - mają naprawdę spory wybór.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości