Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okna, drzwi, bramy - Tylka
13-04-2019, 14:14
Okna, drzwi, bramy - Tylka
Firma TYLKA powstała w 1990 r. - posiadamy prawie 30 lat doświadczenia w branży stolarki.

W swojej ofercie posiadamy produkty sprawdzonych i renomowanych dostawców, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Okna PCV w naszej ofercie to wyroby najwyższej jakości, spełniają one normy stawiane dla budownictwa energooszczędnego, posiadają nowoczesne rozwiązania oraz duży wybór kolorów i kształtów dostosowanych do unikalnego Państwa domu.

Drzwi wejściowe to wg naszej filozofii wizytówka domu - mają być dopełnieniem całości oraz nadawać unikalny charakter. Dlatego w naszej ofercie posiadamy największy w okolicy wybór drzwi - poczynając od materiału: drzwi stalowe, drzwi PCV, drzwi aluminiowe, drzwi drewniane - aż po sam wybór wzorów, producentów, kolorów i dodatków. Zapraszamy do naszego biura by przekonać się o tym osobiście.

Brama garażowa zajmuje sporą połać powierzchni na elewacji budynku, dlatego jej aranżacja wpływa równie mocno na całościowy wizerunek domu. Również tutaj znajdziemy szeroki wybór możliwości aranżacji - począwszy od koloru, który można dopasować z pozostałymi elementami stolarki, poprzez unikalne tłoczenia, strukturę panela i kończąc dodatkowych okienkach czy zdobieniach ze stali nierdzewnej. Nowoczesne bramy garażowe jakie oferujemy posiadają doskonałe parametry cieplne i są wyposażone w zaawansowaną automatykę i mogą stanowić element inteligentnego domu.

Wybór stolarki najwyższej jakości to dopiero 50% sukcesu. Druga połowa to właściwy i szczelny montaż. My doskonale o tym wiemy, dlatego posiadamy 5 grup montażowych, które tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy nowoczesne techniki montażu - montaż warstwowy "ciepły montaż", montaż w warstwie ocieplenia, montaż przy użyciu podwalin XPS, klinaryt, membran EPDM.

Zapraszamy do współpracy! - Zajrzyj na stronę www.tylka.pl

Mądra kobieta wie, kiedy warto być idiotką.
ASL 25/30
Detektyw w Krakowie detektywmalopolska.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2019, 10:04
RE: Okna, drzwi, bramy - Tylka
Ciekawa oferta. My właśnie szukamy do nowego domu drzwi , okna, i na pewno też ogrodzenie. Pokażę mojemu mężowi, żeby dokładnie się zapoznał. Może coś mu wpadnie w oko. Bo ja póki co znalazłam też drzwi wejściowe do mieszkania . Sama nie wiem jakie kupimy bo na prawdę jest duży wybór, i ciężko się zdecydować.
09-05-2019, 23:22
Nie wiem jak okna i drzwi ale z ogrodzeń to ja te od Jońca polecam. Z betonu robią cuda, bloczki wyglądają jak kamień, solidne wykonanie i dobre ceny. Można w wielu miejscach w całej Polsce kupić, na dużą skalę działa ten producent. I można sporo pozytywów na ich temat przeczytać, ja swój dołączam.
13-05-2019, 09:18
Jeśli chodzi o bramy garażowe to pozwólcie, że dorzucę coś od siebie. Z mężem wymienialiśmy ostatnio bramę garażową ponieważ z poprzednią ciągle mieliśmy jakieś problemy. Założyliśmy bramę Hörmann, którą zamontowała nam firma http://www.grodex.pl, która oferuje montaż bram garażowych na terenie Wrocławia. Jesteśmy bardzo zadowoleni - z bramy i z montażu.
14-05-2019, 10:11
Ja swoje okna kupiłem z montażem w https://www.salonstolbud.pl/ i jestem bardzo z ich usług zadowolony.
22-05-2019, 09:50
Świetne drzwi można kupić także tu http://neo-art.pl/ . Oferują drzwi najlepszych producentów i co ciekawe - produkują też własną linię drzwi. Nieszablonowe, estetyczne i jednocześnie trwałe i solidne. Moim zdaniem warto sprawdzić.
19-06-2019, 23:11
Jeżeli interesuje was solidny sklep z oknami dachowymi to zdecydowanie warto odwiedzić w tym kierunku stronę https://mbm24.pl/ . Jakiś czas temu mój brat u nich zamawiał okna dachowe do całego domu, oprócz tego też zamówił tam rolety. Wszystko dotarło w najwyższej jakości.
22-06-2019, 13:30
Okna i drzwi w świetnej cenie można znaleźć w firmie Drutex. Są oni dość popularni, jeśli chodzi o firmy ogólnodostępne, ale ich popularność świadczy o dobrej pracy i dobrej jakości produktach. Ich okna są w stanie wytrzymać różne warunki i nic się z nimi nie dzieje.
02-07-2019, 12:02
Takie drzwi powinny być przede wszystkim porządne i dobrze wygłuszające. W końcu to drzwi zapewniają nam prywatność, intymność itd I mi się właśnie takie drzwi udało kupić whttps://www.merkurymarket.pl/drzwi-wejsciowe-do-domu/ Mają tam drzwi najlepszych marek i to w naprawdę dobrych cenach.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości