Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dla kogo księgowość online?
02-04-2019, 22:38
Dla kogo księgowość online?
Dla kogo najlepszym rozwiązaniem będzie księgowość online? W jakich firmach się sprawdza i kto daje radę z niej korzystać? Wasze plusy i minusy takiej księgowości? I co sądzicie o oprogramowaniu, jakim jest https://wfirma.pl/ ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2019, 16:45
RE: Dla kogo księgowość online?
Jeśli mam być szczery, to tak księgowość online jest idealna dla każdej firmy. Nie musisz wychodzić z domu, nie musisz biegać nigdzie z dokumentami. Wszystko robisz sobie w wolnej chwili, u siebie w domu i widzisz, co się dzieje. A konkretny system, o którym mówisz ma świetne opinie, więc chyba jest warty zainteresowania się.
06-04-2019, 12:18
No to przyznam, że jeszcze bardziej mnie przekonałeś. Skoro wiele firm z tego systemu korzysta i jest on idealny dla każdej firmy, no to nie mam nic do stracenia. Jak przetestuję to na pewno dam znać innym. Liczę na to, że z systemem się polubimy.
11-04-2019, 15:15
I jak? Podjąłeś już próbę? Zacząłeś już się zastanawiać, czy jest to dobre rozwiązanie na dłuższą metę? Jak korzystanie z okresu próbnego?
11-04-2019, 19:54
Przyznam szczerze, że jeszcze nie zdecydowałem się podjąć tej darmowej próby, bo zrobię to po prostu na spokojnie od nowego miesiąca, ale jestem coraz bardziej przekonany i uważam, że może być to świetne rozwiązanie na dłuższą metę.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości