Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
listwy podłogowe
21-03-2019, 20:38
listwy podłogowe
hejka, czy jest tu ktoś kto wykańczał w ostatnim czasie mieszkanie? Albo robił może renowacje lub nową podłogę? Jeśli tak to może doradzicie mi gdzie kupić dobre listwy podłogowe, takie, które są łatwe w montażu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2019, 17:12
RE: listwy podłogowe
hej, ja co prawda nie robiłam remontu ale przymierzam się do niego i rozglądam się za materiałami. Właśnie jako pierwsze będę wymieniać podłogę dlatego szukam ładnych podłóg i elementów do wykończenia podłogi. Jeśli interesuje Cię listwa podłogowa drewniana, to zerknij na ofertę firmy Baltic Wood. Oni oferują listwy z drewna, które bardzo prosto się montuje. Listwy mają specjalne zapinki, więc nie trzeba ich kleić czy przybijać. Dodatkowo bardzo łatwo dopasowują się do wszelkich nierówności ściany i podłogi doskonale zakrywając miejsce połączenia ściany z podłogą.
01-04-2019, 10:12
Jeśli zależy Ci na listwach lepszych niż z marketu to zajrzyj sobie na stronę Art Core: https://artcorestudio.pl/listwy-przypodlogowe. W ich ofercie znajdziesz listwy wykonane z drewna. Wybór wzorów jest bardzo duży i uważam, że bez problemu znajdziesz coś dla siebie.
01-06-2019, 17:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2019 09:05 przez jjusti18.)
Właśnie też zastanawiam się jakie listwy przypodłogowe kupić? Jaki byłby najlepsze do podłogi wykonanej z paneli? Przede wszystkim zależy mi na jakości i dobrym wyglądzie listew. No, bo wiadomo takie elementy wykończeniowe wbrew pozorom mają naprawdę ogromne znaczenie. Także jestem ciekawa jakie jest wasze zdanie na ten temat i co mi doradzicie? Co najlepiej byłoby kupić?
28-07-2019, 18:24
Drewniane listwy wykończeniowe znajdziesz w dobrej cenie u producenta, zobacz na stronie Prodexpol - jedna z lepszych firm w branży podłóg i drzwi drewnianych
29-07-2019, 17:33
Wszystko zależy dokładnie o jakie listwy chodzi. Bo przydadzą się na pewno tez listwy progowe czy wykończeniowe. Zajrzyj sobie na stronę firmy Pawotex: https://pawotex.com/, oni są producentami takich profili stalowych i aluminiowych.
02-08-2019, 12:14
Wybór listew podłogowych może nie jest zbyt skomplikowany, jednak ja miałam z tym problem. Mąż akurat podróżował w pracy i nie mógł mi pomóc, a to wielkość, a to rodzaj czy model sprawiał mi nie lada kłopot. Na szczęście na blogu http://www.mgprojekt.com.pl/blog znalazłam odpowiedni artykuł i udało się, zamówiłam.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości