Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatkowa praca przez internet
29-01-2019, 14:04
Dodatkowa praca przez internet
Wiele osób bez pracy, siedzących w domu zastanawia się jak tu dodatkowo zarobić. Mnie też interesuje praca w domu przez internet . Nie wiem tylko gdzie najlepiej takiej pracy szukać i co robić by oferty były pewne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2019, 14:58
RE: Dodatkowa praca przez internet
Niektórzy nie nadają się do tego, aby pracować przez internet. Na szczęście nic straconego - w końcu niektórzy wola pracę na etacie i pewną posadę... Na pewno pracując na etacie warto byłoby wiedzieć, jakie prawa nam przysługują. Sporo ciekawych informacji można się dowidzieć po przejściu pod ten adres: http://poradnikpracownika.pl/
16-02-2019, 11:42
Moim zdaniem taka praca w internecie jest bardzo dobrym rozwiązaniem, można sobie w ten sposób po prostu dorabiać w wolnej chwili. Macie na przykład stronę https://influe.me/?utm_source=Fora&utm_c...nternetowe na której po zarejestrowaniu dostajecie zaproszenia do kampanii i w social media promujecie różne marki. I kaska wpływa dzięki temu na wasze konto
12-05-2019, 18:23
Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale praca przez internet wymaga samozaparcia i dużej dyscypliny. Nie każdy ją posiada. Ja, próbowałem pracować przez internet, ale suma sumarum, zrezygnowałem. Teraz, szukam zatrudnienia w innej branży. Mówiąc szczerze zastanawiam się nad tym, czy nie zdecydować się na pracę w charakterze kuratora. Tutaj: https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracow...ub-sadowym przeczytałem, jak mogę nim zostać...
26-03-2020, 01:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2020 01:04 przez juni.)
Zerknijcie sobie tutaj: Siedlce - zobacz oferty pracy na warszawa.geopraca.pl . Mają tam wiele różnych ofert. Jeśli nawet nie jest zaznaczone, że można pracować przez internet, to myślę, że warto skontaktować się pracodawcą i zapytać czy dopuszcza taką możliwość. Niektórzy bowiem rozważają taką opcję, bo dzięki temu zyskują dwie strony.
10-05-2021, 14:52
Dzięki systemowi Klamp, stworzonej specjalnie do zarządzania projektami, będziesz mógł wyceniać zlecenia, uwzględniać szczegóły wykonywanych prac i prezentować to wszystko w przejrzysty i jasny sposób. Aplikacja zawiera proces określania i dokumentowania ceny, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek klienta przy negocjowaniu stawek za projekt. Użycie oprogramowania gwarantuje również stuprocentową przejrzystość finansową, ponieważ proponowane stawki i sposoby płatności są udostępniane zarówno wykonawcy jak i klientowi.
11-05-2021, 13:58
Zawsze jest to jakaś opcja co nie. Jeżeli macie nadmiar wolnego czasu to można o tym pomyśleć przecież. Jak macie problem z pracą z kolei to również i praca za granicą może byc dobrym rozwiązaniem. Przeglądałam już ogłoszenia praca za granicą i coś by się znalazło, najbardziej chciałabym pracować w Niemczech.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-05-2021, 14:24
Teraz w sieci można znaleźć naprawdę sporo ofert, które są propozycjami pracy zdalnej.
02-06-2021, 12:07
A rozważaliście zakłady bukmacherskie? Mnie na stronie https://bethot.pl/ kilka artykułów na ten temat zainteresowało i myślę nad rozpoczęciem przygody z taką formą rozrywki. Fajnie, że można jeszcze dodatkowo zarobić jakieś pieniądze przy tym.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości