Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont łazienki
29-12-2018, 17:46
Remont łazienki
Cześć, ostatnio chodzi mi po głowie remont łazienki, ale taki skromny. Chcemy zmienić jej wygląd ale tanim kosztem, natknęłam się na artykuł o tym na http://zasiegnij-wiedzy.pl/ i powiem szczerze że to da się zrobić ale nie bardzo wiem od czego zacząć jeśli chodzi o najważniejsze wyposażenie łazienki które zmienia wygląd. Jakieś propozycje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2019, 19:27
RE: Remont łazienki
Ciężko powiedzieć nie widząc łazienki co ją najbardziej odmieni. Może doradzę coś z własnych spostrzeżeń. Znajomi robili nie dawno remont i z małej klitki udało im się zrobić całkiem przestronne wnętrze. Jak? Zmienili pralkę na nieco mniejszą, zamiast stojących szafek zabudowali ścianę nad pralką właśnie i największa zmiana - wannę wymienili na prysznic. Nie to pomieszczenie zupełnie, musieli co prawda prysznic robić na wymiar bo jest niewymiarowy, ale problemu większego nie było. Zamówili od ESGlas kabinę prysznicową, dopasowana jest idealnie i z takiego szkła że praktycznie się nic nie osadza, dosłownie Basia ją tylko przeciera, zero szorowania jak ja mam u siebie na przykład. Do tego zmiana świateł i łazienka jak nowa.
22-02-2019, 20:14
Wyrabiacie swoją łazienkę? To koniecznie odwiedźcie salon https://www.paste-group.pl w Poznaniu. Mój znajomy kupował do swojego nowego domu tam płytki, które wyglądają niesamowicie. Ich ciekawy wzór dodaje charakteru jego łazience czy kuchni. Co fajne firma dostarczyła towar pod wskazany adres.
27-02-2019, 14:17
Macie jakieś fajne poradniki na temat prawidłowego układania kafelek? Za niedługo robię remont łazienki i chciałbym spróbować samemu zrobić sobie jakąś fajną ścianę. Jeśli ktoś już kiedyś sam układał kafelki i ma jakieś ciekawe porady, to chętnie posłucham.
05-03-2019, 14:35
Sądzę, że armatura łazienkowa też Ci się przyda. Zajrzyj więc na stronę https://mestspj.pl/, gdzie znajdziesz bardzo duży wybór takich propozycji. Oni cenowo też wychodzą bardzo korzystnie więc warto rzucić okiem.
10-03-2019, 17:58
Raz na jakiś czas na pewno przydaje się lekka odmiana wnętrza żeby trochę odświeżyć mieszkanie i nabrać nowej energii. A szukając wyposażenia i akcesoriów spawdź sobie co oferuje internet (np. łazienki sklep). W internecie znajdziesz wszystko co jest potrzebne do przeprowadzenia i mniejszego i większego remontu. Do tego ceny są znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych więc dodatkowo nieco zaoszczędzisz,co przy takich dużych kosztach na pewno się przyda Smile
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości