Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Montowaliście szambo?
07-11-2018, 23:01
Montowaliście szambo?
Pytanie dokładnie takie jak w temacie - czy montowaliście kiedyś szambo? Na wiosnę mam zamiar zainstalować na działce szambo do domku letniskowego (znalazłem zbiorniki tutaj - www.szambabetonowe-producent.com.pl/) i zastanawiam się, jak wygląda całą procedura montażu oraz instalacji. Czy jest to długi proces? O czym trzeba pomyśleć przed podjęciem się tej czynności? A montowaliście na własną rękę czy zdaliście się na firmę, z której kupiliście zbiornik?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2018, 12:06
RE: Montowaliście szambo?
Sam nie montowałem, zrobiła to firma. Zamawiałem na https://nowoczesneszamba.eu/szamba-betonowe-torun/ montaż i dostawę masz w cenie. I to sensownej, a jakościowo bardzo dobre szamba betonowe. Z polecenia miałem namiar. Wszystko trwa kilka godzin tak naprawdę, na pewno samemu się za to nie ma co brać.
30-01-2019, 12:46
Nie, ja jeszcze tego nie robiłem, ale chętnie co nieco się o tym dowiem. O tym, jak i o oczyszczalniach ścieków przy domu. Podoba mi się to rozwiązanie, ale chciałbym wiedzieć, jak się na dłuższą metę spisuje. Jak na razie dowiedziałem się jedynie o takich środkach https://sklepekozet.pl/pl/c/Sanidenn/42 wspierających rozkład zanieczyszczeń. Są one całkowicie bio Wink
09-03-2019, 19:38
My z budową szamba będziemy mieć do czynienia latem. Ale już teraz staram się zebrać jak najwięcej przydatnych informacji, które pomogą mi zamówić jak najleszy zbiornik i producenta. Na pewno interesują nas tylko szamba betonowe, ponieważ wiem, że to najbardziej wytrzymały rodzaj zbiornika. Jeszcze tylko musimy dobrze obliczyć pojemność szamba jaka będzie nam potrzebna i zastanowić się nad konstrukcją samego zbiornika.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości