Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe szkolenia?
07-11-2018, 17:01
Ciekawe szkolenia?
Bierzecie udział w szkoleniach z oprogramowania? Ja ostatnio byłem na http://emt-systems.pl/oprogramowanie-siemens-nx.html i musze przyznać, że jedno z lepszych szkoleń w jakich brałem udział. A Wy możecie coś polecić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2018, 10:20
RE: Ciekawe szkolenia?
Ja zazwyczaj nie biorę. Jestem formą samouka. Idzie nowe pokolenie które od początku potrafi ze sprzętem więcej niż my. Trzeba kursami ewentualnie nadganiać.
27-11-2018, 10:37
Nie przepadam za szkoleniami, nigdy nie chce mi się nadążać za tym co jest na tablicy. Kursy internetowe to jest coś. Wygodne i bardziej treściwe niż kilka lat studiów.
27-11-2018, 12:47
Teraz właśnie odbywam mały kurs z Photoshopa na http://na-tapecie.pl/ i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczona, sporo można się nauczyć, jasno jestem tam prowadzona krok po kroku Smile
27-11-2018, 13:21
Widziałem że Info Market ostatnio poruszał ten temat i faktycznie studia są teraz niezbyt opłacalne. W szczególności informatyczne. Bardziej liczy się portfolio, umiejętności itd które można zdobyć na różne sposoby.
27-11-2018, 13:30
Też uważam że najlepiej samemu know now ogarniać i nie mieć z niczym problemu. Studia dużo kosztują, za tą kasę można zaliczyć na prawdę dużo kursów i szkoleń, które dadzą więcej przydatnej wiedzy.
28-01-2019, 12:17
Szkoleń jest bardzo dużo, wszystko zależy co kto potrzebuje. Jeśli prowadzicie własną firmę i macie do czynienia z danymi osobowymi to warto wiedzieć na czym polega prawidłowe gospodarowanie takimi danymi. W zeszłym roku weszły zmiany dotyczące RODO dlatego warto zapoznać się z tymi zmianami. Szkolenie rodo e-commerce oferuje firma Proxymo. To specjaliści organizujący szkolenia w różnych miastach Polski (harmonogram jest na ich stronie). Na szkoleniu można dowiedzieć się wszystkiego co jest związane z RODO, dlatego jeśli nie jesteście pewni czy dobrze przechowujecie dane klientów to skorzystajcie z takiego szkolenia.
21-02-2019, 12:03
Według mnie warto wybierać takie szkolenia, które uczą praktycznej wiedzy i w znaczący sposób ułatwią wam pracę. jeśli ktoś tak jak ja, pracuej w biurze, to warto wybrać kurs z Excela. Bardzo ciekawe i merytoryczne kursy znajdziecie w ofercie https://calculatic.pl/kursy-excel/sredniozaawansowany Smile Według mnie warto inwestować w siebie.
09-03-2019, 10:56
Jak prowadzi się własną firme to warto pomyśleć o zorganizowaniu szkolenia dla pracowników z zakresu BHP. Bardzo ciekawa jest oferta ta https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-u.../kurs-bhp/ Zaletą tej propozycji jest to że szkolenie odbywa się online, więc może na raz objąć większa grupe pracowników, w dogodnym dla nich czasie. Moim zdaniem to bardzo dobra propozycja dla pracodawców, bo szkolenie nie dezorganizuje pracy.
15-04-2019, 19:57
Wszystko zależy od potrzeb oraz wykonywanego zawodu. Mogę Wam polecić profesjonalną firmę organizującą szkolenia dla handlowców i menedżerów . Ta firma to TG training a właściciel a zarazem trener Tomasz Gralak. Jeśli szukacie efektywnych szkoleń, to lepiej trafić nie mogliście.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości