Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką firmę otworzyć?
12-10-2018, 23:21
Jaką firmę otworzyć?
Tak jak w tytule – jaką firmę w obecnych czasach opłaca się otworzyć najbardziej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2018, 21:36
RE: Jaką firmę otworzyć?
Jeśli nie macie pomysłu na otworzenie firmy, możecie zobaczyć to kurier franczyza To współpraca z firmą kurierską, która umożliwia otworzeniu punktu odbioru paczek. Praktycznie zerowe nakłady finansowe, możliwość zarobienia dużych pieniędzy i współpraca z renomowaną firmą moim zdaniem są bardzo kuszące.
02-11-2018, 09:43
Jeśli posiadacie swoją firmę to wiecie że to mnóstwo obowiązków. Są jednak firmy które nam pomagają. Jeśli szukacie firm które pomogą wam przy zatrudnieniu przez was pracownika to ja polecam rzetelną agencje https://www.staffpartners.pl/81,right-st...tmlzajmują się rekrutacją osób i doradztwem personalnym już od dawna mają doświadczenie w tej branży. Jest to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Myślę że można im zaufać. Polecam poczytać bo na stronie wszystkie informacje.
13-11-2018, 13:28
Jeśli ma ktoś jakieś fundusze na start, to według mnie może otworzyć choćby stację demontażu pojazdów lub zająć się handlem częściami samochodowymi. Jeśli ma ktoś do tego głowę, to zarobi naprawdę sporo pieniędzy. Pomyśleć można nawet o rozpoczęciu współpracy z jakimś skupem, choćby z https://www.katalizatory-warszawa.pl/. Za pośrednictwem takich firm można sprzedawać części w ilościach hurtowych, mogąc przy tym liczyć na naprawdę duży zysk. Smile

"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec."
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości