Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoły i krzesła
04-10-2018, 08:38
Stoły i krzesła
[Obrazek: pobrane-1.jpg]

MojeMieszkanie.ovh - aranżacje wnętrz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2018, 22:20
RE: Stoły i krzesła
Mam podobny model albo moze ten sam nawet z salonów agata. Białe, fajny kształ i naprawde wygodne. Dodatkowo pomimo ze sa białe to jakos nie ma kłopotu w utrzymaniu ich w czystosci wiec jak najbardziej do polecenia do jadalni
08-11-2018, 13:20
Jestem w trakcie wykańczania nowo kupionego mieszkania i szukam stołu do jadalni. Jako, że moim ulubionym stylem jest styl skandynawski, właśnie takiego poszukuję. Już nawet się rozglądałam i trafiłam na https://www.dutchhouse.pl/meble/stoly i jedynym problemem jest wybór. Takie piękne w takich ilościach, że oczy bolą.
08-11-2018, 19:47
A gdzie planujecie kupić krzesła? Co myślicie o zakupie tego typu mebli przykładowo w markecie? Ostatnio trafiłam na jedną stronę kliknij, gdzie można dowiedzieć się więcej w tym temacie. Czy warto kupować krzesła kuchenne w markecie czy salonie meblowym? Myślę, że z takimi informacjami warto się zapoznać.
21-11-2018, 17:20
Moim zdaniem warto kupowac wlasnie stacjonarnie. Ja zawsze wole sobie podjechac do salonu agata i dokladnie sprawdzic meble przed ich zakupem, a ze tam mam wybor od roznych producentow to jakos zawsze udaje sie znalezc cos trafionego w punkt Smile
07-12-2018, 19:42
Ja będę kupował stół na stronie https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Stoly-234.html z tego względu, że mają najbardziej nowoczesne propozycje i fajne ceny, na co zwracam sporą uwagę, ponieważ niestety mój budżet jest trochę ograniczony. Możecie sobie posprawdzać to, co oferują i zadecydować się podobają się Wam te propozycje. Jestem zdania, że większości osób tak.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości