Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przeprowadzka
16-09-2018, 10:39
przeprowadzka
Jaką firmę przeprowadzkową polecicie mi z warszawy? Najlepiej na już.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2018, 11:35
RE: przeprowadzka
Chodzi Ci o firmy przeprowadzkowe? jeżeli tak to najlepszą firmą przeprowadzkową jaką znam jest https://adexim.com.pl/przeprowadzki-firm...rowadzkowe Dzięki tej firmie przeprowadzkowej twoje przenosiny miejsca zamieszkania przejdą szybką i pomyslną drogę z punktu a do b. Warto zapoznać się z ich ofertą i przemysleć na spokojnie.
07-12-2018, 13:30
Teraz to trzeba byc ostroznym jesli mowimy o firmach przeprowadzkowych. Duzo sie narobilo konkurencji ktora nie do konca gra czysto. Mam tutaj na mysli zanizanie cen kosztem jakosci uslug .. bo jak to inaczej nazwac. Musisz najpierw przekonac sie czy dana firma oferuje ubezpieczenie przewozonego towaru na czas transportu. Druga sprawa to opinie jakie ma w sieci. Jesli o mnie chodzi to wybralbym tylko kogos kto zajmuje sie tym od dobrych kilku lat .. nie ma co przecierac szlakow Smile Bardzo dobrze pod tym wzgledem prezentuje sie oferta Fortis - https://www.fortis-przeprowadzki.pl/magazynowanie/ Do tego maja bardzo nowoczesne rozwiazania jakim jest magazynowanie przewozonych rzeczy. Jeszcze kilka lat temu nikt by na to nie wpadl, a tu prosze .. mozna? Mozna.
17-12-2018, 22:28
Ja uważam, że przeprowadzkę najlepiej jest zlecić profesjonalistom. Ja skorzystałem z oferty firmy Jupiter Transport i nie żałuję. Ceny ma niewysokie, a z powierzonymi zadaniami radzi sobie bardzo dobrze. Zabezpieczył transportowane meble i dowiózł je w całości (zresztą, pudła z porcelaną również).
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości