Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hala magazynowa
07-08-2018, 18:17
RE: hala magazynowa
Wybudowanie takiej hali to nie wszystko. Trzeba też zatrudnić pracowników i przede wszystkim wyposażyć magazyn. Na pewno będą wam przydatne różnego rodzaju urządzenia, na przykład terminal mobilny. Z tego, co mi wiadomo to świetnie sprawdza się Zebra TC25 i wiele osób go poleca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2018, 19:50
A może jest Ci potrzebny producent hal magazynowych ? Uważam, że dobry producent hal magazynowych to naprawdę dobre rozwiązanie, szczególnie, jeśli zależy nam na dobrym imieniu firmy. Oczywiście taki producent hal magazynowych jest dostępny do naszej dyspozycji i zawsze możemy wspólnie poszukać takich rozwiązań, które będą najbardziej satysfakcjonujące.
16-08-2018, 13:54
Jeżeli chciałbyś stawiać magazyn zamiast wynajmować to polecam Ci projektowanie hal stalowych z tej firmy http://mix.waw.pl/projektowanie-hal-stalowych.html ten producent zajmuje się nie tylko projektowaniem hal stalowych ale budową od początku do końca, dzięki czemu wszystko mozesz załatwić w jednym miejscu. Jeżeli chodzi o projektowanie hal stalowych to innego rozwiązania nie widzę.
30-08-2018, 16:03
Tak się składa, że akurat firm specjalizujących się w budowie hal magazynowych jest od groma. Jeśli miałbym natomiast Ci jakąś polecić, byłaby nią Commercecon. Kilkukrotnie korzystałem z jej usług i za każdym razem byłem zadowolony!
17-09-2018, 15:16
Dzięki za polecenie, właśnie orientuje się teraz w tym temacie. Szukam od razu odpowiedniego wyposażenia do takiej hali. Znajomy polecał mi firmę http://futurelogistics.pl i ich oferta prezentuje się rzeczywiście bardzo imponująco. Chętnie jednak porównałabym to z innymi firmami od wyposażeń.
17-09-2018, 22:11
Warto również zastanowić się w jaki sposób wykonać podłoże do takiej hali magazynowej. W szczególności w takim miejscu posadzka powinna być solidna i wytrzymała. Dlatego myślę, że warto zacząć od zakupu geosiatek zobacz, które wzmocnią podłoże. Dzięki nim można zminimalizować wszelkie odkształcenia i koleiny.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości