Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: Budowa domu - From #33754
07-06-2018, 12:33
RE: Budowa domu
Myślę, że początkowo projekty domów są najważniejsze, dlatego warto szukać wśród uznanych biur projektowych takich jak na przykład domywstylu.pl . Przede wszystkim będziemy mieli pewność, że proponowane nam projekty są dopasowane do naszych potrzeb, można je ewentualnie delikatnie pod siebie poprawić, a wyrysowane są w czytelny i zrozumiały sposób, niepozostawiający żadnych złudzeń co do budowy. W mniej znanych biurach zdarzają się błędy, które niestety opóźniają często budowę domu, o tym musicie pamiętać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2018, 11:41
RE: RE: Budowa domu - From #33754
Warto tez samemu się zaznajomić z tematem prze rozpoczęciem budowy. Dobrym poradnikiem będzie ten blog https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ . Duzo cennych rad i wskazówek. Często sam dobór materiałów nie jest łatwym wyborem.
08-08-2018, 17:32
Jeżeli chodzi o budowę to na pewno potrzebny będzie generalny wykonawca Taki generalny wykonawca będzie odpowiedzialny za posuwanie budowy do przodu zgodnie z planem i o czasie, wykonawca generalny to bardzo odpowiedzialna funkcja i dobrze aby objeła ją odpowiedzialna firma, która bedzie godna zaufania.
09-08-2018, 12:30
Chyba każdy marzy o własnym domu, i nie ważne jak duży on będzie. My w koncu po dwóch latach kupiliśmy działkę, załatwiamy wszystkie niezbędne papiery i pozwolenia. A mąż jeszcze dodatkowo zajmuje się kupowaniem materiałów budowlanych, nawet znalazł ciekawą ofertę pustaków ceramicznych na Lode.pl . Jak powiedział że to najlepszy wybór, i często widać że jest wykorzystywany an budowach.
16-08-2018, 15:20
Według mnie budowa domu jest na tyle nie opłacalna, że lepiej kupić któryś z domów na sprzedaż w Grodzisku Mazowieckim. Szczególnie zależy mi na domach z Grodziska Mazowieckiego, gdyż tutaj mam mnóstwo znajomych, a poza tym mogę tutaj nabyć dom firmy oferującej się na stronie: https://www.makbud.pl/ . Ich domy cieszą się zdecydowanie lepszą renomą niż pozostałe domy w Grodzisku Mazowieckim, dlatego też tak bardzo mi na nich zależy
01-09-2018, 17:37
Jeżeli chodzi o budowę to na pewno przydadzą sie elektronarzędzie np frezarki na Ceneo.pl są w bardzo dobrych ofertach cenowych. Dzieki czemu na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie Warto się nad tym zastanowić, Po za tym na ceneo możesz znaleźć o wiele więcej ciekawych i wartych sprawdzenia ofert.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości