Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuje meble biurowe - pomóżcie wybrać
06-07-2018, 11:29
Potrzebuje meble biurowe - pomóżcie wybrać
Witam,

potrzebuje waszej porady odnośnie zakupu nowoczesnych mebli do naszego biura. Już od dłuższego czasu poszukuję salonu meblowego w olsztynie . Czy ktoś może mi doradzić? Wiecie coś może o tejże marce oraz korzystaliście z jej pomocy. Boję się kupowac meble przez internet

Pozdrawiam!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2018, 15:21
RE: Potrzebuje meble biurowe - pomóżcie wybrać
Podjedz sobie do salonu agata - tam maja teraz dobre wyprzedaze, w fajnych cenach mozna dostac dobrej jakosci meble. Sam od lat urzadzam z agata i jest wszystko ok Smile
13-12-2018, 16:45
Sprawdź sobie komis meblowy wrocław bo tam mają całkiem spory wybór takich mebli i to w fajnych cenach, ponieważ są używane. W takim wypadku jest to fajny sposób na to, aby tanio urządzić swoje biuro, ponieważ czasami meble w ogóle nie są zniszczone i wyglądają, jak nowe na pierwszy rzut oka.
21-12-2018, 11:26
Mam do was takie pytanie, czy w salach konferencyjnych macie może umieszczone gniazdo blatowe http://mediaporty24.pl/media-porty/pivot/? Ostatnio znalazłem takie ciekawe media porty i nie wiem, czy sobie nie zamontować ich w swoim biurze. Czy ktoś z was mógłby podzielić się swoją opinią na ten temat?
21-12-2018, 17:25
Moim zdaniem najlepiej zdecydować się na meble robione na zamówienie. Przede wszystkim zamawiając meble na wymiar można stworzyć bardzo wygodne miejsce pracy. Zerknijcie na propozycje aranżacji biura jakie oferuje firma Mikomax Smart Office http://www.mikomaxsmartoffice.pl/salony/krakow/31-476 . To specjaliści od urządzania przestrzeni biurowej. Potrafią każde, nawet małe pomieszczenie urządzić komfortowo i bardzo nowocześnie. Na ich stornie znajdziecie najciekawsze realizacje. Warto postawić na funkcjonalne urządzenie biura bo to zdecydowanie wpływa na komfort pracy.
04-01-2019, 18:39
Jeżeli chcecie profesjonalnie podejść do sprawy to nie wystarczy wybrać ładnych i praktycznych mebli. Muszą być one dopasowane do całego projektu i fajnie się w niego wpisać. Nie wiem czy też słyszeliście o usłudze fit out. Takie firmy jak http://totalsec.pl mogą wam zaproponować kompleksowe urządzenie i wyremontowanie powierzchni biurowych. Na pewno będzie to bardzo wygodne wyjscie.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości