Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: Przepisy na zdrowie - From #18624
26-06-2018, 14:32
RE: Przepisy na zdrowie
Staram się kontrolować, co jem, aby mi nie zaszkodziło. Nawet jak wybieram się z mężem do lokalu, to dość dokładnie studiuję menu. Jedną z kuchni, która najbardziej mi odpowiada, prowadzi Restauracja Akademia. Bywamy czasem w Warszawie i wtedy gościmy w tym lokalu. Polecam szczególnie z dań obiadowych policzki wieprzowe w sosie grzybowym z kaszotto. Warto również dobrać jakieś odpowiednie wino.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2018, 08:43
RE: RE: Przepisy na zdrowie - From #18624
jednym z dobrych sposobów na kontrolowanie zdrowia są testy wydalnościowe serca w tej klinice kardiologii w Warszawie http://premium-medical.pl/aktualnosci/ka...woje-serce w tej klinice kardiologii pracują wykwalifikowani specjaliści którzy bez zadnego problemu zdiagnozują Twoje serce oraz stan zdrowia.
07-08-2018, 09:52
Cześć! Od dłuższego czasu mam problemy ze stawami, żaden suplement do tej pory mi nie pomógł, ale wertując ostatnio w internecie w poszukiwaniu pomocy natrafiłam na same pozytywne komentarze na temat suplementu diety Omega Marine Forte+. Chyba skuszę się na zakup opakowania na próbę, a ktoś z Was może już stosował? Polecacie? Jestem ciekawa czy przynosi efekty.
14-08-2018, 21:43
Według mnie nie ma dobrego przepisu na zdrowie - dowodem jest mój dziadek, który nie pił, nie palił i zdrowo się odżywiał a problemy z sercem i tak ma. I to nie małe. Chociaż wiem, że najlepszy kardiolog Warszawa przyjmuje w klinice kardiologicznej premium medical, nie jestem w stanie go tam zabrać, gdyż dzieli nas zbyt wiele kilometrów. Żałuję, że nie jestem w stanie dać mu tak dobrej opieki, jaką zapewniłaby ta klinika kardiologiczna.
10-10-2018, 16:16
Jezeli chcesz się odchudzać to polecam Ci stosować zrównoważoną dietę dzięki której nie nabawisz sie hemoroidów. Jeżeli jednak do tego dojdzie to najlepszym sposobem na hemoroidy będzie środek leczniczy jakim jest https://hemorend.pl/ Jest to lek na bazie ziół który na pewno pomoże Ci w ewentualnej walce z hemoroidami.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości