Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkania na tarchominie
22-06-2018, 07:24
Mieszkania na tarchominie
Kupić, czy nie kupić? Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2018, 07:35
RE: Mieszkania na tarchominie
Jasne, że kupuj, jeśli się nad tym zastanawiasz! Ja uważam, że to jedna z lepszych opcji, aby takie mieszkanie sobie kupić. Jeśli chodzi o oferty mieszkań na tarchominie to możesz zerknąć sobie na nie tutaj http://ama-bud.pl/ Wiem, że mnóstwo osób korzysta z tych ofert.
26-07-2018, 21:01
Warto byłoby też zobaczyć mieszkania na rynku wtórnym, porównać i wtedy się zdecydować bo serio nie ma co się ograniczać. Ja akurat nie z Tarchomina a z Wilanowa, ale i tak zostawię namiar na agencję za pośrednictwem której brałem mieszkanie - https://www.jaworski24.pl/pl/ tel. 603 195 624 . Bardzo dobry agent, z takim ludzkim podejściem do klienta i nie naciąga na kasę
28-07-2018, 10:29
Nie wiem czy akurat Tarchomin to dobry wybór, bo jeśli już ta strona Wisły jest brama pod uwagę to wolałabym radzę Targówek gdzie dochodzi metro, tam gdzie Atal buduje swoje osiedle
29-09-2018, 14:04
Szukając mieszkania to dobrze udać się do kogoś, kto jest w tym na bieżąco. Mi na przykład bardzo pomogła firma per modum. Zarządzają warszawskimi wspólnotami i osiedlami. Mają na bieżąco rozeznanie i potrafią znaleźć naprawdę fajne mieszkanko i w dobrej lokalizacji. Też chciałam na Tarchominie i jestem bardzo zadowolona, ale sama to bym w życiu takiego nie znalazła.
01-10-2018, 12:46
Wszystko zależy, jaka cena. Lokalizacja nie jest na tyle atrakcyjna, żeby przepłacać...
15-11-2018, 18:21
A to zależy bo jak kupujesz pod wynajem to jednak lokalizacja to podstawa, wybór nieruchomości to wcale nie jest taka prosta sprawa jak się wydaje, ja bym się zwrócić do Pani Joanny Lebiedź z biura nieruchomości przy Lekkiej 3 w tej sprawie
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości