Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gastro
15-06-2018, 17:31
gastro
Co kupowaliście w pierwszej kolejności do lokalu gastronomicznego? są jakieś dobre firmy które oferują takie wyposażenia w całosci czy lepiej jednak kupować w różnych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 08:02
RE: gastro
To zależy co dokładnie potrzebujesz, my niektóre rzeczy kupowaliśmy w 1 firmie, a na przykład zmywarki osobno od Winterhalter bo wiem że mają najlepsze bo w tym się specjalizują. Więc to po prostu zależy od twoich potrzeb też.
02-04-2021, 15:48
Właśnie ja też planuje u jednej firmy zakupić pełne wyposażenie kuchni restauracyjnej. A mam tutaj na myśli gastromania.pl. Póki co z listy rzeczy, które zapisałam sobie do kupienia, to praktycznie tam znalazłam wszystko, także super.... Na pewno wyjdę na tym korzystnie...
20-08-2021, 17:51
Dodam jeszcze od siebie, że w gastronomii przydatnym urządzeniem także jest prasa do oleju. Dzięki temu restauracja może oferować swoim klientom robiony na miejscu wysokowartościowy olej, wykonywany własnoręcznie
05-12-2021, 21:59
Dla szukających zmywarek do gastronomii, to ja mam namiar na https://www.winterhalter.com/ . Myślę, że nie trzeba opisywać walorów tej firmy – od lata na rynku i ma wyrobioną stabilną pozycję. Rozsądny człowiek nie będzie inwestować w jakiś chłam, tylko postawi na jakość. Ja nie mam żadnych uwag – ich zmywarki są genialne i to produkt na lata.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości