Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy
16-05-2018, 09:01
Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy
Cześć!

czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał może z lakieru hybrydowego tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, jednak najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za wszystkie rady i inspiracje z góry dziękuję

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2018, 21:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2018 21:40 przez danielwawryk.)
RE: Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy
Na twarz najlepszy jest balsam Cetaphil MD Dermoprotector, do kupienia w wiekszosci aptek. Podkradam go mojej kobiecie bo szybko sie wchlania, nie lepi skóry i bardzo intensywnie nawilza. Idealny przy problemach z luszczyca trądzikiem czy ATZ
29-06-2018, 19:46
Ja mam problem z trądzikiem, przeczytałam niedawno że bardzo dobrym sposobem jest używanie oleju rycynowego rafinowanego takiego jak ten http://techlandlab.pl/kategoria-produktu...smetyczne/ Jeszcze nie używałam niczego podobnego i zastanawiam się nad zakupem, na próbę chyba zamówie 100ml a jak będzie działać to wezme 500ml
12-07-2018, 10:19
(16-05-2018 09:01)daniel.tomczak81 napisał(a):  Cześć!

czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał może z lakieru hybrydowego tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, jednak najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za wszystkie rady i inspiracje z góry dziękuję

Pozdrawiam

Jeżeli nadal masz problem z wyborem lakieru hybrydowego do paznokci to mogę Ci polecić ten artykuł: http://urodaizdrowie.pl/jak-wybrac-lakier-hybrydowy Znajdziesz tam wszystkie podstawowe informacje na ten temat.
28-07-2018, 21:26
Zależy jeszcze dla jakiej twarzy. Na przykład ja, walczący z trądzikiem różowatym niedawno temu skusiłem się na kosmetyki z Centrum Walki z Nużeńcem i teraz zacząłem zauważać pierwsze efekty ich stosowania - one są dla mnie najlepsze.
16-08-2018, 16:21
Cudowną sprawą jest stosowanie naturalnych kosmetyków. Zapraszam do sklepu z produktami najwyższej jakości Calluna Medica. Używam regularnie do pielęgnacji naturalnego kremu wybielającego i redukującego przebarwienia. Jestem bardzo z niego zadowolona, bo już myślałam, że te plamy na twarzy to zostaną mi na całe życie. Wystarczyło, że kupiłam jeden wyjątkowy kosmetyk i bezstresowo mogę zaglądać do lustra. Mam wyraźnie rozjaśnioną i odżywioną cerę.
17-08-2018, 00:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2018 00:42 przez tomekszczepanski.)
(16-05-2018 21:39)danielwawryk napisał(a):  Na twarz najlepszy jest balsam Cetaphil MD Dermoprotector, do kupienia w wiekszosci aptek. Podkradam go mojej kobiecie bo szybko sie wchlania, nie lepi skóry i bardzo intensywnie nawilza. Idealny przy problemach z luszczyca trądzikiem czy ATZ

O to prawda. Tez ostatnio przyjaciolka polecila mi ten dermoprotektor i kupilem go na probe, bo mialem na buzi okropnie sucha i podrazniona skore. Teraz mam juz komplet kosmetykow Cetaphil i musze przyznac, ze lepszej serii nigdy nie mialem Smile
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości