Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy
16-05-2018, 09:01
Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy
Cześć!

czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał może z lakieru hybrydowego tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, jednak najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za wszystkie rady i inspiracje z góry dziękuję

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2018, 21:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2018 21:40 przez danielwawryk.)
RE: Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy
Na twarz najlepszy jest balsam Cetaphil MD Dermoprotector, do kupienia w wiekszosci aptek. Podkradam go mojej kobiecie bo szybko sie wchlania, nie lepi skóry i bardzo intensywnie nawilza. Idealny przy problemach z luszczyca trądzikiem czy ATZ
29-06-2018, 19:46
Ja mam problem z trądzikiem, przeczytałam niedawno że bardzo dobrym sposobem jest używanie oleju rycynowego rafinowanego takiego jak ten http://techlandlab.pl/kategoria-produktu...smetyczne/ Jeszcze nie używałam niczego podobnego i zastanawiam się nad zakupem, na próbę chyba zamówie 100ml a jak będzie działać to wezme 500ml
12-07-2018, 10:19
(16-05-2018 09:01)daniel.tomczak81 napisał(a):  Cześć!

czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał może z lakieru hybrydowego tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, jednak najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za wszystkie rady i inspiracje z góry dziękuję

Pozdrawiam

Jeżeli nadal masz problem z wyborem lakieru hybrydowego do paznokci to mogę Ci polecić ten artykuł: http://urodaizdrowie.pl/jak-wybrac-lakier-hybrydowy Znajdziesz tam wszystkie podstawowe informacje na ten temat.
28-07-2018, 21:26
Zależy jeszcze dla jakiej twarzy. Na przykład ja, walczący z trądzikiem różowatym niedawno temu skusiłem się na kosmetyki z Centrum Walki z Nużeńcem i teraz zacząłem zauważać pierwsze efekty ich stosowania - one są dla mnie najlepsze.
17-08-2018, 00:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2018 00:42 przez tomekszczepanski.)
(16-05-2018 21:39)danielwawryk napisał(a):  Na twarz najlepszy jest balsam Cetaphil MD Dermoprotector, do kupienia w wiekszosci aptek. Podkradam go mojej kobiecie bo szybko sie wchlania, nie lepi skóry i bardzo intensywnie nawilza. Idealny przy problemach z luszczyca trądzikiem czy ATZ

O to prawda. Tez ostatnio przyjaciolka polecila mi ten dermoprotektor i kupilem go na probe, bo mialem na buzi okropnie sucha i podrazniona skore. Teraz mam juz komplet kosmetykow Cetaphil i musze przyznac, ze lepszej serii nigdy nie mialem Smile
04-10-2018, 09:02
Dobry krem do twarzy to taki, którego bazą są składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. To taki, który długotrwale nawilża, intensywnie odżywia, poprawia elastyczność i jest idealną bazą pod makijaż. Takim produktem jest naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy marki Calluna Medica do codziennej pielęgnacji. Wypróbujcie. Teraz cena jest dobra w końcu za taka jakość warto zapłacić.
31-10-2018, 12:46
Według mnie w szczególność dla cery najlepsze będą kosmetyki naturalne. Wydaje mi się, że takie kosmetyki korzystnie wpływają na skórę, nie obciążają ją, lecz odżywiają. Natomiast kosmetyki na bazie chemii, jednak mogą niekiedy uczulać, negatywnie wpływać na skórę w niektórych wypadkach. Nie wiem jak wy, ale ja teraz tutaj https://malahit.pl zamówię tego typu kosmetyki.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości