Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy
16-05-2018, 09:01
Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy
Cześć!

czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał może z lakieru hybrydowego tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, jednak najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za wszystkie rady i inspiracje z góry dziękuję

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2018, 21:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2018 21:40 przez danielwawryk.)
RE: Dobre kosmetyki do kobiecej twarzy
Na twarz najlepszy jest balsam Cetaphil MD Dermoprotector, do kupienia w wiekszosci aptek. Podkradam go mojej kobiecie bo szybko sie wchlania, nie lepi skóry i bardzo intensywnie nawilza. Idealny przy problemach z luszczyca trądzikiem czy ATZ
20-06-2018, 14:21
Właśnie zastanawiam się nad kupieniem dobrego kosmetyku do pielęgnacji twarzy. Mam bardzo suchą i odwonioną cerę. Widziałam co prawda fajną ofertę w internetowym sklepie Calluna Medica, ale jeszcze nic z tej serii nie stosowałam. Przyjaciółka mi poleciła, bo sama używa i dla niej te kosmetyki są idealne. Wypróbuję ten naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy, ponieważ ma doskonały skład i powinien mi pomóc.
29-06-2018, 19:46
Ja mam problem z trądzikiem, przeczytałam niedawno że bardzo dobrym sposobem jest używanie oleju rycynowego rafinowanego takiego jak ten http://techlandlab.pl/kategoria-produktu...smetyczne/ Jeszcze nie używałam niczego podobnego i zastanawiam się nad zakupem, na próbę chyba zamówie 100ml a jak będzie działać to wezme 500ml
12-07-2018, 10:19
(16-05-2018 09:01)daniel.tomczak81 napisał(a):  Cześć!

czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał może z lakieru hybrydowego tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, jednak najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za wszystkie rady i inspiracje z góry dziękuję

Pozdrawiam

Jeżeli nadal masz problem z wyborem lakieru hybrydowego do paznokci to mogę Ci polecić ten artykuł: http://urodaizdrowie.pl/jak-wybrac-lakier-hybrydowy Znajdziesz tam wszystkie podstawowe informacje na ten temat.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości