Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór szkoły
15-06-2018, 16:47
RE: Wybór szkoły
Ja w tym roku posyłam dzieci do szkoły, jedno idzie do pierwszej klasy, szukałam dla niej nowych podręczników i ofertą wygrywa księgarnia internetowa http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Jest tu wszystko czego młody potrzebuje na początek swojej przygody z szkołą. Oboje idą do szkoły publicznej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2018, 10:28
zgadzam się już przy szkole podstawowej pojawia się dylemat - czy zdecydować się na szkołę publiczną, czy jednak prywatną ? My wybraliśmy tą drugą opcję i nie żałujemy. Nasz synek od dwóch lat chodzi do warszawskiej Te Vizji na Ochocie.Wysoki poziom nauczania, duża ilość zajęć dodatkowych, kameralne klasy i indywidualne podejście do ucznia.
25-07-2018, 14:11
W przypadku szkoły podstawowej, czy też przedszkoli wybór jest raczej prosty. My wybieraliśmy pod względem wygody, tak żeby łatwo można było zawieźć dzieci oraz odebrać je ze szkoły. Teraz za niedługo wakacje się kończą więc tematy takie jak Ranking zestawów szkolnych dla pierwszoklasisty nie są nam wgl obce. Razem z dziecmi staramy się coś wybrać przez internet.
30-07-2018, 09:35
oprócz wyborem samej szkoły warto też zastanowic się nad alternatywą drogich artykułów szkolnych na tej stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Jaki-p...-do-szkoly znajdziesz wiele artykułów w bardzo dobrych cenach. Jest to znany serwis który pokazuje nam ile co kosztuje w poszczególnych miejscach. Bardzo ułatwia to szukanie okazji.
01-08-2018, 18:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2018 18:18 przez elabarbara.)
Ja po liceum nie wiedziałam co chcę studiować. Ale po długim zastanowieniu się postanowiłam studiować pielęgniarstwo w akademii Polonijnej w Częstochowie. Poziom jest wysoki ale przecież o to chodzi. W przeciwieństwie do szkół państwowych studenci są traktowani bardzo miło przez wszystkich pracowników - od sprzątaczki począwszy, przez dziekanat, aż po samego rektora Smile . Ja naprawdę nie żałuję swojego wyboru i gdybym dzisiaj wybierała uczelnię z pewnością wybór byłby taki sam.
06-08-2018, 14:43
Dzieci z roku na rok są starsze i przychodzi taki czas, że trzeba poszukać nowej szkoły, na nowym etapie. Niestety coś takiego jest zawsze poprzedzone jakimiś egzaminami. W przyszłym roku odbywać będą się m.in. egzaminu uczniów ósmej klasy. Jeśli Wasze dziecko to czeka, to może warto pomyśleć dla niego o jakiś dodatkowych zajęciach? Na stronie https://www.pitagoras.edu.pl/kategoria/k...oklasisty/ znajdziecie więcej informacji.
18-09-2018, 17:03
A jaką szkołę policealną byście polecali? Znajoma mówiła że darmowa Cosinus jest całkiem fajna, właśnie na tym by mi zależało i żeby można było pracować w tym czasie czyli żeby była zaoczna. Co myślicie?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości