Ankieta: Czy opłaca sie robić stół bilardowy niz kupić gotowy ?
Ankieta jest zamknięta.
TaAK, opłaca się 66.67% 4 66.67%
NIE, nie opłaca się 33.33% 2 33.33%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stół Bilarowy
23-02-2011, 23:17
RE: Stół Bilarowy
Jeśli chodzi o materiał użyty do wykonania mojego stołu to jest to dębina, ale równie dobrze można zastosować sosnę. Blat wykonałem z płyty mdf. Nogi były klejone a później toczone na tokarce. Nogi można także wykonać z desek łączonych jak na fotkach poniżej:

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2011, 13:41
Dzięki wielkie!!, ja mam stolarnie z pełnym potrzebnym wyposażeniem ( tokarki grubościówki frezarki)
05-05-2011, 15:17
Witam, mam pytanie troche odbiegające od tematu.
Chciałbym stworzyć nietypowy stół bilardowy i chciałbym aby ktoś go zaprojektował, żebym miał wszystkie dokumenty dotyczące budowy i żebym mógł je zanieść do stolarza aby wszystko wykonał. Moje pytanie brzmi: jaka profesja sie zajmuje tego typu sprawami ? inżynier,architekt,ktoś inny ? i jeśli projekt miałby elementy nie tylko drewaniane to czy projektem miałby zająć się stolarz czy ktoś inny ?

prosze o kontakt na dobreklipy@gmail.com
28-02-2016, 15:54
Ostatnio trafiłem na ciekawe rozwiązania - stół bilardowo-jadalny w sklepie internetowym Grek. Wcześniej takiego nie widziałem, a wygląda to ciekawie. Przede wszystkim duża oszczędność miejsca.
17-04-2018, 23:19
Ja również widziałem opcję stołu bilardowo-jadalnego, czyli 2 w 1. W dzień do posiłków, wieczorami do grania, jeśli chcemy spędzić czas z rodziną lub znajomymi. Świetna sprawa, z tym, że ja widziałem takie stoły na stronie http://www.fa-bil.pl/ Bardzo się tym interesowałem, ale musiałbym przekonywać żonę do takiego rozwiązania.
16-12-2020, 14:28
Tutaj kilka różnych rodzajów stołów - https://www.hop-sport.pl/stoly-bilardowe/
Wszystkie robią dużą różnicę i ogólnie powinny się sprawdzić, ale wiadomo, że mając środki, dobrze wybrać najlepszy. I później ma się święty spokój.
Kupujecie jeden raz i macie rozwiązanie na lata. A przy tym można się naprawdę fajnie bawić.
10-09-2021, 11:01
Stół bilardowy najlepiej zamówić prosto u producenta. Praktyczny mebel z blatem do domu, składany czy profesjonalne stoły bilardowe oferuje Grek.pl.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości