Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żylaki - jak się ich pozbyć?
20-03-2018, 14:11
Żylaki - jak się ich pozbyć?
Czy moglibyście doradzić mi, w jaki sposób pozbyć się żylaków? Na jednym z for wyczytałem, że stosowanie domowych sposobów nie ma sensu, bo nie działają - ponoć zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest skorzystaniem z oferty kieleckiej kliniki https://plusmed.info.pl/zabieg-wewnatrzz...arowa-svs/ i poddanie się zabiegowi z wykorzystaniem pary wodnej. Czy to prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2018, 12:22
RE: Żylaki - jak się ich pozbyć?
Na pewno zabieg w klinice medycyny estetycznej i dermatologii Artederm będzie skuteczniejszy niż domowe metody a nie ma się czego bać bo to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg wykonywany przez chirurga naczyniowego
21-03-2018, 13:44
Witam zabiegi na żylaki tylko pamiętaj ze klinika to klinika potrzebny jest dobry specjalista
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-03-2018, 14:55
Moim zdaniem zabieg to na prawdę opłacalna inwestycja - domowe metody nie dadzą Ci takich rezultatów.
26-03-2018, 12:20
Trzeba iść do lekarza lub dermatologa.
26-03-2018, 12:29
Nie się co oszukiwać, ale zabiegi z pewnością będą efektywniejsze niż domowe sposoby, ale coś za coś. Za zabieg trzeba wydać kilkaset złotych, a zakup kremu, np. takiego jak tu https://www.wapteka.pl/elasti-q-krem-prz...00ml-406,p wystarczy jedynie kilkadziesiąt złotych, więc różnica jest na prawdę duża Wink Jeśli ktoś nie ma środków to takie kremy są na prawdę dobre Wink Są również specjalistyczne do żylaków, ale to trzeba szukać Wink
26-10-2018, 16:04
Możliwości jest parę, z tych mniej inwazyjnych np. skleroterapia, która polega na zastrzykach z lekiem, który doprowadza do zarośnięcia i zwłóknienia niepożądanego naczynia krwionośnego - tu https://lukaszmichalak.pl/skleroterapia/ jest o nim trochę więcej.
18-01-2019, 10:38
Myślę że w sprawie żylaków to będzie trzeba odwiedzić paru specjalistów. Bardzo dobrzy są dermatolodzy w Elblągu. Poza tym będzie trzeba też iść do kogoś od naczyń krwionośnych. Zrobić podstawowe wyniki. Na pewno lekarz zdecyduje czy operacja czy leki.
18-04-2019, 22:02
Jeśli się pozbyć to tylko operacja bądź mniej inwazyjna skleroterapia. Dość często jest wykonywany ten zabieg a praktycznie od razu po można wyjść do domu. Po zabiegach trzeba nosić pończochy, a potem profilaktycznie aby problem nie wrócił, ja swoje kupiłem na https://venoflex.pl/. Mam na lato i na zimę, też takie do garnituru eleganckie. Jakość super i czuję, że działają. Do łydki się idealnie dopasowują, wcale nie uciskają, miękkie i wygodne. I dobrze wyglądają, zupełnie jak porządna skarpeta z dobrego sklepu, na pewno nie jak produkt medyczny. I przez stronę wygodnie można sobie rozmiar dobrać, na pierwsze zakupy rabat.
22-04-2019, 16:07
Moja mama na żylaki na nogach miala zabieg w Katowicach w Dermedzie na Korfantego. Wiele lat meczyla sie z żylakowym problemem a po zabiegu w koncu jest szczesliwa
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości