Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyrzynarka w stoliku
01-11-2013, 19:22
Wyrzynarka w stoliku
        Kiedy potrzeba wyciąć niewielki kształt wyrzynarką prowadzoną ręką, okazuje się to sporym problemem. Kto tego próbował ten wie, że często przy krzywych liniach wyrzynarka podrzuca materiał. Trzeba ciągle mocno przyciskać. Dlatego odwróciłem sytuację i na takim stojaczku mogę wygodniej i precyzyjniej prowadzić piłkę. Widać dokładnie linię cięcia i trociny nie zasypują kreski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 10:50
RE: Wyrzynarka w stoliku
Dla chcącego nic trudnego. Ja zawsze uważałem, że trzeba mieć dodatkowy "statyw" najlepiej własnej roboty do zadań specjalnych. Ostatnio nawet zdarzyło mi się widzieć jak taki statyw stosowali panowie z firmy Tomczyk do stabilizacji żurawia - to było dopiero widok Big Grin
15-12-2015, 19:29
Pomysł świetny. Trzeba go jednak troszkę dopracować. Na początek przydałby się większy stół roboczy. Ten kawałek panela na górze, ledwie spełnia swoje zadanie. Potem pomyślałbym o jakiejś prowadnicy do równoległego cięcia.
17-12-2015, 12:59
pomysł całkiem fajny. Sam wycinałem i nie zawsze mi to prosto szło. Taki stół to dobry pomysł, może sam spróbuję sobie taki zrobić tylko prowadnice zastosuję jak to proponował Wieala.
02-11-2016, 04:25
Makita ma sprzęt bardzo dobrej jakości, moim zdaniem to bardziej praktyczna opcja, niż wyrzynarki w stoliku. W sklepach internetowych znajdziecie duży wybór tego typu asortymentu i to w lepszych cenach, niż stacjonarnie.
17-11-2016, 13:33
Polecam wyrzynarkę pneumatyczną ASTA. Bardzo dobra cena i jakość. Dobrze się w ręku trzyma.

https://pneumatyka.eu/107-narzedzia-pneumatyczne
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-03-2017, 14:52
Jeśli chodzi o wyrzynarki to ostatnio dobrą ofertę na nie widziałam tu: http://phuabc.com.pl/wyrzynarki. Jeśli planujesz coś zmienić to warto się zainteresować, wybór jest duży, a ceny naprawdę korzystne. Myślę, że to dobra opcja.
04-12-2017, 12:41
całkiem interesująca oferta, jestem przed remontem i bardzo mi się przyda

drzwi wewnętrzne olcha
09-12-2017, 02:55
Stolik fajny, ale niestety nie praktyczny. Ciężko podejść ze ściskiem. Co do trocin zwykły wiatraczek wystarczy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości