Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda dla psa
05-10-2013, 11:22
Buda dla psa
Cześć wszystkim! Smile
W niedalekiej przyszłości (w grudniu Big Grin) planuje zakup psa. Będzie on oczywiście spał na zewnątrz. Postanowiłem że sam zbuduję budę dla niego. Dlatego szukam jakiś rysunków technicznych jak się za to zabrać i porad dot. zabezpieczenia tej budy przed deszczem (myślałem nad wkręceniem blachy jako zadaszenia). Planuję ją wykonać z drewna. Długość maksymalna będzie wynosiła 150cm zaś szerokość 90cm. Jakieś pomysły/rysunki? Smile

Pozdrawiam KaWu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 18:32
RE: Buda dla psa
Proponuję sklejkę 6mm, na stykach dać listwy drewniane coś 2cm na 2, poskręcać to wkrętami.
Ściany oczywiście podwójne i między nie styropian.
Dach tak samo wykonać i na to dać jakąś papę, blacho-dachówka może nieco hałasować i psu nie dać spać ale to już sam decyduj.

Mój pies ma mniej więcej taką i bardzo ją lubi niestety jest drugim psem w niej :<
27-12-2016, 08:11
możne oceniać na 5+ ale ile taki sprzęt czyli buda dla psa kosztuje

Company site
25-01-2017, 11:12
A czy oprócz budy myśleliście aby zbudować też kojec? Bo rozumiem, że nie trzymacie psa na łańcuchu?
25-01-2017, 16:26
Kamil a czy trzymanie psa na linie przyocowanej do liny wzdłuż podwórka to dalej taka zbrodnia? Big Grin Widziałem u znajomych taki patent, że pies był przymocowany do liny, ale miał dostęp do połowy podwórka Big Grin Bardzo dobry pomysł moim zdaniem lepszy niż kojec, bo pies ma więcej swobody

Zobaczcie jak można powiększyć sobie biust http://powiekszanie-biustu.net.pl/
15-03-2017, 21:28
http://www.geisser.pl/budy-dla-psow/ tutaj ja zamawiałam. Pamiętajcie aby nie zamówić zbyt małej bo jeszcze należałoby ją czymś ocieplić. Koszt nie jest duży a wykonanie oceniam na 5 z plusem
27-10-2017, 08:06
nie wyobrażam sobie psa na sznurku, a tym bardziej na łańcuchu, porażka.

click this link here now
13-11-2017, 16:20
My też mamy budę. I powiem szczerze że nie była używana ani razu. Pies śpi w wiatrołapie Smile.

Wszystko, co jest skomplikowane, jest jednocześnie bardzo proste
21-12-2017, 12:32
U moich znajomych też buda się nie sprawdziła. Oni wprawdzie nie budowali sami, tylko kupili gotową, ale taką ładną, przestronną i dość solidnie wykonaną. A ostatecznie pies spędza tam raptem kilkanaście minut, potem zdecydowanie woli biegać po podwórku i spać w domu lub ewentualnie pod schodami Big Grin
06-04-2018, 09:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2018 09:23 przez jjusti18.)
Buda jak buda, ale warto również wziąć pod uwagę kojec. Ostatnio Na stronie maritom.pl znalazłam ciekawą ofertę kojców dla psów i tak zastanawiam się czy nie kupić go na swój ogród, bo w najbliższym czasie planuje kupić sobie takiego większego psa. Ich oferowane kojce są bezpieczne dla zwierzaka, bo nie zawierają ostrych krawędzi, są wykonane z mocnego materiału ocynkowanego.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości