Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porządne wkrętaki
17-11-2010, 10:19
Porządne wkrętaki
Witam
Chciałbym w końcu kupić porządne wkrętaki. Bo tymi chińskimi się nic nie da zrobić. A nie chce już śrobokrętów które pękają na śrubie. Więc troche poczytałem na internecie i dużo osób poleca wkrętaki WERA ale znalazłem też wkrętaki SATA które mają dożywotnią gwarancję. Ale patrząc na rączke tych z sata wyglada tak normalnie. A przy werze widać już jakieś bardziej dopasowany kształt do dłoni więc chciałbym się zorientować które Wy byście polecili. Tak do 150zł może są jakieś inne które biją te na głowę. Np jonneswey stanley albo coś innego?
Tutaj podaje linki nad jakimi zestawami się zastanawiam
http://sklepznarzedziami.com.pl/index.ph...rod_id=298
http://pl.farnell.com/wera/334sk-6/screw...dp/1337751
Pozdrawiam Przemek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2010, 18:10
RE: Porządne wkrętaki
Ja wybrałbym wkrętaki SATA. W zestawie jest 10 szt., wygodne opakowanie. Może nie mają rozbudowanego kształtu, ale wyglądają na solidne i wygodne. W rękojeściach są otwory więc możesz zrobić do nich jakiś wieszak. Zdecydowanie wybrałbym SATA.
17-11-2010, 18:37
Dzięki za podpowiedź. Też się skłaniam ku Sata bo ma dożywotnią gwarancję a to chyba zobowiązuje ich do zrobienia dobrego śrubokręta. Ale jakby ktoś miał jeszcze jakieś zdanie to chętnie wysłucham
22-11-2010, 17:14
A może taka wkrętarka akumulatorowa Słyszałem o niej od znajomych całkiem dobre opinie. Cena równiez niczego sobie, według mnie pozycja warta zwrócenia uwagi
27-11-2010, 11:05
Wkrętarki akumulatorowej jak i żadnej innej bym nie chał bo z tego co widziałem to potem albo akumulator nie trzyma albo końcówki same wypadają z wiertarki i nie da się w śrubę włożyć. A wkrętakami to wszędzie dojdziesz. Poza tym jak sam dokręcę to wiem, że jest dobrze dokręcone Smile
19-03-2011, 18:30
Z wkrętaków(śrubokrętów) które ja używam(używałem),poleciłbym co najmniej kilka marek(od razu precyzuję) serię,bo np.Stanley,Stanleyowi nie równy.Więc może zacznę właśnie od Stanleya FATMAX XL,ewentualnie FATMAX,WIHA SOFTFINISH,BETA BETAMAX,WERA CRAFTFORM,BAHCO.Dlaczego tak,ponieważ wielu producentów posiada w ofercie wyroby tanie(niższej jakości) jak i produktu z górnej półki(odpowiednio drogie) dla wymagających.
22-03-2011, 21:52
to ja powiem tak wkrętarki akumulatorowe to jest nie zastapiona rzecz czasami brakuje ci ciupke kabla i już trzeba po przedłuzac ja mam aktualnie wierterke skil ok 350 zł - 400 zł i jestem zadowolony chodzi ok ładuje sie 1 godzine a pracuje 1,5 godziny wiec da sie naładowac a mam 2 akumulatory jedyna wada to jest taka że jezeli padnie ci akumulator to możesz go do smieci wywalic a takto nie widze wady w wiertarkach aku
01-04-2011, 14:48
Posiadam dwa wkrętaki firmy Wiha i jak na razie nie spotkałem lepszych, choć z drugiej strony droższych nie miałem jeszcze w ręce (mam starszą serię Proturn 3K o rozmiarach PH0 I PH1). Według wielu ta firma to lider w produkcji wkrętaków. Firma Proxxon nie robi złych narzędzi, a posiada w swojej ofercie wkrętaki. Oferta w pliku pdf (wkrętaki na stronie 28, waga 2,2 MB).
25-03-2018, 15:21
sporo już wkrętaków testowałem i te niszowe jak i z wyższej półki z różnym efektem. bywało, że jednak te tańsze przebijały te drogie u znanych firm. to wszystko kwestia gustu a także do czego je konkretnie używamy. teraz testuję wkrętaki firmy Unior i muszę się przyznać, że nie źle się trzymają w dłoni i nie ślizgają się. jak dostanę kolejną wypłatę, to może jeszcze zainwestuję w inne narzędzia tego producenta, bo są takie jak by skrojone na miarę. ogólnie polecam.
15-05-2018, 08:44
Zobacz sobie w castoramie, tam mają pełno tego typu narzędzi. Choć nie wiem czy nie będzie praktyczniejsza taka wiertarko wkrętarka https://www.castorama.pl/produkty/narzed...orowe.html . Bosch to dobra firma, polecam
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości